Minidump Dosyası Oluşmuyor

Ahmet Baklacı

Kilopat
Yer
Mordor
Son 2 günde 3-4 mavi ekran hatası aldım fakat %0'da takılı kalıyor, uzun süreler beklememe rağmen ilerleme olmuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Doğal olarak minidump dosyası da oluşmuyor. SFC /scannow ve DISM uyguladım herhangi bir problem çıkmadı. Hem otomatik bellek dökümü hem de küçük bellek dökümünde denedim, sorun devam etmekte. Ayarlar son olarak böyle, farklı bir önerisi olan var mı?

4412.jpg

Son 2 günde 3-4 mavi ekran hatası aldım fakat %0'da takılı kalıyor, uzun süreler beklememe rağmen ilerleme olmuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Doğal olarak minidump dosyası da oluşmuyor. SFC /scannow ve DISM uyguladım herhangi bir problem çıkmadı. Hem otomatik bellek dökümü hem de küçük bellek dökümünde denedim, sorun devam etmekte. Ayarlar son olarak böyle, farklı bir önerisi olan var mı?

Eki Görüntüle 955688

Olay görüntüleyicisi içinde hata ve önemli olan yerleri ekran görüntüsü atınız. @Enes3078 😁.

MEMORY.dmp varsa atın o halde. Ek olarak 1 saatten fazla beklediniz mi? Bazen 1 saati geçebiliyor döküm yazmak. Ha bu arada şu an Olay Görüntüleyicisi lüzumsuz.
Hocam sonuncusunda 45 dakika bekledim o arada bir devre maç izlemiştim. MEMORY.dmp dosyası da oluşmamış. Son 4 mavi ekranın 3'ü bilgisayarı kapata bastıktan sonra oluştu ve hiçbir tepki vermiyor. Eski mavi ekran hatalarında mesela fare hareket ediyordu ve 10-15 saniye içerisinde %100 olup reset atıyordu fakat şimdi tepki vermiyor, ben reset atmak durumunda kalıyorum.

Anladım. O halde siz Olay Görüntüleyicisi loglarınızı MediaFire'a upload edin ve indirme linkini paylaşın.

Anladım. O halde siz Olay Görüntüleyicisi loglarınızı MediaFire'a upload edin ve indirme linkini paylaşın.

Buyurun hocam.

Geri
Yukarı