Mavi ekran Minidump dosyası oluşmuyor

wooglagZ

Hectopat
Makaleler
2
FIFA 23'te yiyordum. Artık Valorant'ta da yemeye başladım. Minidump dosyası ve Küçük bellek dökümü oluşmuyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş sistem ayarları/Gelişmiş altında olan başlangıç ve kurtarma yanındaki ayarlara basın.
Ekran görüntüsü alabilir miyiz.
1699045692280.png

Buyrun.

Geç kaldım özür... Ondan olacağını sanmıyorum. Biz burada otomatik silen bir 3. parti uygulama yoksa küçük bellek dökümü seçip aşağıda ise var olan dosyanın üzerine yaz isimli işareti kaldırın ve gerekirse oluşturulma yolunu bununla değiştirin.

%SystemRoot%\Minidump

Geç kaldım özür... Ondan olacağını sanmıyorum. Biz burada otomatik silen bir 3. parti uygulama yoksa küçük bellek dökümü seçip aşağıda ise var olan dosyanın üzerine yaz isimli işareti kaldırın ve gerekirse oluşturulma yolunu bununla değiştirin.

%SystemRoot%\Minidump
Sorun yok hocam canınız sağolsun. Küçük bellek dökümünü seçtiğimde tiki kaldıramiyorum.

Otomatik yapıp tiki kaldırıp sonra küçük bellek yapıp tamam deyin. Windows hata raporlamanın da kapalı olmadığına emin olun.

Eğer diğer mavi ekran hatasında bellek dökümü vermez ise bu sefer aynı pencerede
olan ''otomatik olarak yeniden başlat'' yerdeki işareti kaldırıp tamam diyeceğiz.

Son düzenleme:
Otomatik yapıp tiki kaldırıp sonra küçük bellek yapıp tamam deyin. Windows hata raporlamanın da kapalı olmadığına emin olun.
Olmadı hocam.

Eğer diğer mavi ekran hatasında bellek dökümü vermez ise bu sefer aynı pencerede
olan ''otomatik olarak yeniden başlat'' yerdeki işareti kaldırıp tamam diyeceğiz.
Şuan bunu deniyorum.

Hocam %0da kaldı ne yapmam lazım? @391065 her seferinde etiketliyorum kusura bakmayın 🙈

Dosya Ekleri

• IMG_20231104_005020.jpg
    IMG_20231104_005020.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Son ayarlar şöyle resimdeki gibi olmalı. Kutulardaki tiklere dikkat edin.
Oradan yine çalıştıra MSConfig yazıp hizmetler bölümünde Windows hata raporlama hizmetinin aktif olmasına dikkat edin. Eğer yine mavi ekran alındığında bir DMP oluşmuyorsa başka yollara bakalım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı