Minidump dosyasının içi boş

asdawas1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mavi ekran hatası aldım fakat minidump dosyasının içi boş. Ne yapmam gerek?

Evet, onun özelliklerinden sürücüsünü kaldırın. Hatta program Ekle/Kaldır kısmında kurulmuş bir exe şeklinde sürücü varsa direkt onu kaldırıp bunu kurun.

Program Ekle/Kaldır kısmında bulamadım. Aygıt yöneticisinden cihazı kaldıra bastım. Sizin gönderdiğinizi indirmeye çalıştığımda zaten yüklü hatası aldım ve otomatik olarak sürücü geri yüklendi.

Cihazı değil, sürücüyü kaldır diyeceksiniz. Örneğin az önce kendi sistemimden böyle bir ekran alıntısı aldım.

1647360347311.png

Cihazı değil, sürücüyü kaldır diyeceksiniz. Örneğin az önce kendi sistemimden böyle bir ekran alıntısı aldım.

Eki Görüntüle 1332865

Bu cihaz için sürücü yazılımlarını sil seçeneğini seçtim. Sonra sizin attığınız dosyayı tekrar açtım fakat hala zaten yüklü hatası alıyorum. Bilgisayarımı yeniden başlatınca Wi-Fi tekrar çalışmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır, belki tekrar kurmak bile sorunu çözmüş olabilir. Sonucu bildirirseniz sevinirim.

Şimdilik mavi ekran hatası almadım fakat bilgisayarımı her açtığımda şu ekran geliyor ve Monster'da mevcut olan Dragon uygulaması çalışmıyor, hata veriyor.

Ekran Alıntısı1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine ağ sürücüsü kaynaklı, kaldırıp kurma işlemleri konusunda bir gelişme yaşarsanız sorun çözülebilir gibi. Tabii bu apayrı bir hata, bilginize. Dilerseniz daha detaylı bilgi edinmek adına bunun için yeni bir konu oluşturabilirsiniz. Boş vaktimde de yardımcı olabilmem adına isterseniz konunuza da etiketleyebilirsiniz.

Birkaç gün daha mavi ekran olayını gözlemleyin sorun devam etmezse söylerseniz konunuzu çözüldü olarak işaretleriz. İyi günler dilerim.

Yine ağ sürücüsü kaynaklı, kaldırıp kurma işlemleri konusunda bir gelişme yaşarsanız sorun çözülebilir gibi. Tabii bu apayrı bir hata, bilginize. Dilerseniz daha detaylı bilgi edinmek adına bunun için yeni bir konu oluşturabilirsiniz. Boş vaktimde de yardımcı olabilmem adına isterseniz konunuza da etiketleyebilirsiniz.

Birkaç gün daha mavi ekran olayını gözlemleyin sorun devam etmezse söylerseniz konunuzu çözüldü olarak işaretleriz. İyi günler dilerim.
Tekrar mavi ekran hatası aldım. :(

Geri
Yukarı