Mining için Palit RTX 3060 Ti alınır mı?

Nuri şakar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk defa mining yapacağım ve 9650 TL'ye Palit RTX 3060 Tİ almayı düşünüyorum. Soğutma değerlerini pek bilmiyorum. Bu fiyat ve markayı düşünürsek sizce mantıklı mı?

Bunu alabilirsiniz. Samsung bellekleri var. Hynix belleklere göre 3-4mh /s daha fazla verir. Sizin dediğiniz LHR model değilse çok iyi fiyat kaçırmayın kesinlikle alın derim.

Bunu alabilirsiniz. Samsung bellekleri var. Hynix belleklere göre 3-4mh /s daha fazla verir. Sizin dediğiniz LHR model değilse çok iyi fiyat kaçırmayın kesinlikle alın derim.
Palit LHR evet ama kendi toptancımız garanti sorunları oluşmayacak diye sıcak bakıyorum. Sizin Gigabyte alacakken ithalat ücreti çıkıyor 1500 TL o da toplam da 10.185 TL yapıyor.

Palit LHR evet ama kendi toptancımız garanti sorunları oluşmayacak diye sıcak bakıyorum. Sizin Gigabyte alacakken ithalat ücreti çıkıyor 1500 TL o da toplam da 10.185 TL yapıyor.
Siparişi tamamlarken mi ithalat ücreti çıkıyor ? Satıcı yine yabancı diye öyle düşündüm. Amazon Germany satıcı iken genelde dahil olarak gözüküyordu. Ozaman önermem.

Yuh be daha 1 hafta önce 8,5k kartlar ne ara 9,5k olmuş. Allahtan hemen aldım. Uçmuş fiyatlar. MSİ Gaming X modelini garantisi olmasa da kapalı kutu 8,5K ya aldım.

Siparişi tamamlarken mi ithalat ücreti çıkıyor? Satıcı yine yabancı diye öyle düşündüm. Amazon Germany satıcı iken genelde dahil olarak gözüküyordu. O zaman önermem.

Evet tam alacakken ekleniyor. 3 MH fazla diye de garantiden ödün vermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar fark olmuyor. Ben Hynix ile 41.5 sabit alabiliyorum. 3060 Ti da 45 gören bir kart hiç görmedim.

Bu benim Samsung ile sabit değerlerim. 46 da çıkabiliyorum ama dengesiz biraz.

Dosya Ekleri

• bandicam 2021-10-02 02-34-41-638.jpg
    bandicam 2021-10-02 02-34-41-638.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 110

Geri
Yukarı