Mining için sistem önerisi

Psu iyi ama bu ikisi daha iyi olacaktır.

PSU iyi ama bu ikisi daha iyi olacaktır.

O işlemci olmaz hacı bu varken, stok kovalasın alsın. AMD Ryzen Threadripper 3990X İşlemci
NVIDIA ekran kartlarında kazım gücü oyun performans gücüne bağlı gibi.
AMD için değişik. Çok değişik kazım güçleri oluyor.
Konu çok komik oluyor. Bütçe nerede?

Normal kişisel bilgisayarınızmış gibi dizin. Ekstra ekran kartı almayın zira bu devirde ekran kartı alınmaz. Bir adet RX 5700 XT size (kur böyle kalırsa) 1200-1300 TL para getirecektir. Stoklar gelmeye başladığında da bütçenize göre öneri konusu tekrar açarsınız.

anakart, işlemci mining için çok önemli olmadığından dolayı ekonomik bir şekilde dizmek istiyorum. Zaten 5700 xt güçlü bir kart miningde iyi bir performans vereceğinden eminim.
önermiş olduğunuz kartlar çok gereksiz değil mi? Ben oyun sistemi kurmak istemiyorum. Ekran kartımla senkronize çalışan bir ana kart ile işlemci istiyorum.
Normal kişisel bilgisayarınızmış gibi dizin. Ekstra ekran kartı almayın zira bu devirde ekran kartı alınmaz. Bir adet RX 5700 XT size (kur böyle kalırsa) 1200-1300 TL para getirecektir. Stoklar gelmeye başladığında da bütçenize göre öneri konusu tekrar açarsınız.
sizde de 5700 xt var bildiğim kadarıyla. Sizin önerileriniz nedir? anakart ve işlemciye 2 bin tl den fazla vermek istemiyorum.

anakart, işlemci mining için çok önemli olmadığından dolayı ekonomik bir şekilde dizmek istiyorum. Zaten 5700 xt güçlü bir kart miningde iyi bir performans vereceğinden eminim.
önermiş olduğunuz kartlar çok gereksiz değil mi? Ben oyun sistemi kurmak istemiyorum. Ekran kartımla senkronize çalışan bir ana kart ile işlemci istiyorum.

sizde de 5700 xt var bildiğim kadarıyla. Sizin önerileriniz nedir? anakart ve işlemciye 2 bin tl den fazla vermek istemiyorum.
Sadece mining için kullanacaksanız çok da önemi yok, bütçenize uygun kafanıza göre dizin. Hatta ikinci ele bile yönelebilirsiniz.

Kartınızın modeline göre değişir. Ama voltaj 800, core clock 1300, memory clock 1820. Fanlar da hep %50'de.
5700Xt kullanıyorum. 50.7 MH sabit değerim var ama ethermine dan baktığımda dalgalanma gözüküyor sebebi nedir? Yaklaşık 1 gündür çalışıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    35,9 KB · Görüntüleme: 93

Yeni konular

Geri
Yukarı