Rehber Mining nasıl yapılır? (Bminer)

Merhabalar değerli forum üyeleri,

Bugünkü konumuzda öğreneceklerimiz;
  1. Mining nasıl yapılır?
  2. En iyi mining nasıl yapılır?
  3. En iyi coin işlem sitesi hangisi?

Soruların cevapları;

Aslında soruların cevaplarının hepsini bir site üzerinden anlatacağım devam edelim.

Öncelikle en iyi coin işlem sitesi hangisi?

Kesinlikle Binance'dir. Binance kripto para borsasında en çok işlem gören sitemiz ve biz de Mining'i bu siteye yapacağız ve bu site sayesinde her gün ödeme alabileceğiz diğer sitelere kıyasla bu sitemiz minimum mining beklemeden size her gün sabah 04.00 - 08.00 arası size ödemelerinizi otomatik olarak yapar. Sıradaki sorumuzun cevabı da bu site, Mining'i bu siteden yapacağız.

En iyi mining nasıl yapılır?

Öncelikle sitemize buradan kayıt olun çünkü bu sitede işlem yapacağız ve açtığımız hesabın bilgilerini alıp mining programına yazacağız.

1. Madencilik ekipman ve yazılımları

Madencilik ekipmanı: 4 GB'tan fazla video belleğine sahip GPU (NVIDIA veya AMD).
İşletim sistemi: 64-bit Windows işletim sistemi.
Madencilik yazılımı: Bminer.
indirme bağlantısı: https://www.bminer.me/releases/

2. Madencilik kurulum rehberi

• 2.1 Bir madencilik hesabı oluşturun

Detaylı bilgi için bu yazıyı inceleyebilirsiniz: "Binance Madencilik Hesabı Nedir ve Bir Hesap Oluşturmak için Ne Yapmam Gerekir?"
  • 2.2 Kurulum nasıl yapılır?

A. Dosyayı indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı arşivden çıkarın ve açın.
B. "mine_eth.bat" adlı toplu iş dosyasını bulun ve düzenlemek için dosyaya sağ tıklayın.

Birinci.jpeg

1. yöntem:
"Mine_eth" adlı toplu iş dosyasını seçin, sağ tıklayın-düzenle-bu dosyadaki tüm içeriği sil seçeneklerini izleyin.
Bunu ekleyin: Bminer -uri ethstratum://username. Worker_name@mining URL.
username: Madencilik hesabınızın adıyla değiştirin.
worker_name: İşçi numaranızla değiştirin.
mining URL: ethash.poolbinance.com:1800 desteklenen portlar: 1800, 25, 443, 3333, 8888.
Örnek:
Madencilik kullanıcı adınız xiaoming ise, işçi numaranız xiaoming. 001 olur. Madencileri farklı numaralar kullanarak ayırt edebilirsiniz. Örneğin: Xiaoming. 001, xiaoming. 002, xiaoming. 003 vb.
bu durumda, kurulum aşağıdaki gibi olacaktır:
Bminer -uri ethstratum://[EMAIL][email protected][/EMAIL]:1800

3. Madenciliğe nasıl başlayabilirsiniz?

İşlemleri tamamladıktan sonra kurulum dosyanızı kaydedin ve daha sonra madenciliğe başlamak için "mine_eth.bat" isimli toplu iş dosyasını açın ve çalıştırın.

4. Madencilik gücünüzü nasıl kontrol edebilirsiniz?

İkinci.png

4.1. madenciliğe başladıktan sonra, istatistiklerin yaklaşık 10 dakika içinde yüklenmesi beklenir. Aktif madencilik gücünü görmek için madencilik havuzunun ana sayfasında "madencilik makinesi"ni seçebilirsiniz.

5. Kazançlarınızı nasıl görüntüleyebilirsiniz?

Uzlaşma dönemi, önceki gün saat 04.00 (tsi) ile mevcut gün saat 08.00 (tsi) arasındadır. Madencilik havuzu ödeme zamanı ise her gün saat 04.00 ile 08.00 (tsi) arasındadır.

Üçüncü.png

Kazançlara whattomine.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance Pool kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Pool hashi garip bir şekilde dalgalanıyor. Bu da gelirlere etki ediyor. Diğer poollarda alacağınızdan daha az almaya başlıyorsunuz bir süre sonra. Hatta kendinizde düzenli kontrol ediyorsanız gelirin azaldığını fark ediyorsunuz. Miner olarakta, Phoenix, NB, T-Rex gibi minerları tercih ederim şahsen.

Geri
Yukarı