Mining nasıl yapılır ve site önerisi

Eğer oranı doğru biliyorsam, 150 euro üstü ürünlerde %30 ise vergi hala, 1800~ dolar vergi çıkacak. Shipment ne kadar tutar bilmiyorum.

Siteyi her yenilediğimde günlük kâr ı olan cihazlar değişiyor.

Hangi cihazı seçmeliyim?

Hangi cihazı seçmeliyim?
Tamam, fark etmez. Hocam, bu cihazlar çok parası olup, kenara atıp, daha sonrasında dönüp bakmak isteyen insanlar için. Bu insanlar bu cihazları alıp sandığın gibi günlük veya aylık kâr için almıyorlar. Günlük kâr genel bir bakış açısı vermesi için paylaşılıyor.

Tamam, fark etmez. Hocam, bu cihazlar çok parası olup, kenara atıp, daha sonrasında dönüp bakmak isteyen insanlar için. Bu insanlar bu cihazları alıp sandığın gibi günlük veya aylık kâr için almıyorlar. Günlük kâr genel bir bakış açısı vermesi için paylaşılıyor.

Yani kısaca girişmemeli miyim bu işe.

Son düzenleme:
Yani kısaca girişmemeli miyim bu işe.

Bana kalırsa girişmemelisin. YTD.

Bana kalırsa girişmemelisin. Ytd.

Başka ne gibi madencilik yolları var?
Asic madencilik olmaz gibime geliyor.
Ekran kartı madenciliği bittiği için aklıma başka bir şey gelmiyor.

Asic madencilik hakkında yeterli bilgiye sahip değilim zaten. 1 yıl sonra amorti ettikten sonra durum ne olur hiçbir fikrim yok.

Hangi cihazla hangi coin kasmalıyım, cihaz elime gelince nasıl yapacağım bu sorulara hala cevap bulamadım.

Son düzenleme:
Başka ne gibi madencilik yolları var?
Asic madencilik olmaz gibime geliyor.
Ekran kartı madenciliği bittiği için aklıma başka bir şey gelmiyor.

Asic madencilik hakkında yeterli bilgiye sahip değilim zaten. 1 yıl sonra amorti ettikten sonra durum ne olur hiçbir fikrim yok.
Eğer amorti edemeden kart, coinde madencilik biterse veya coinin fiyatı çok düşerse elindeki ASIC'i satıp başka coin versiyonunu alman gerekecek.

Deviri bitti artık bir ara bizim de girdiğimiz stepn falan vardı yürüyerek kazanıyorduk ama çinliler patlattı onu da stepn tarzı fazla bilinmeyenleri bulursanız kâr edersiniz.

Eğer amorti edemeden kart, coinde madencilik biterse veya coinin fiyatı çok düşerse elindeki asıc'i satıp başka coin versiyonunu alman gerekecek.

Kimse almaz ki elimdekini bu da bir sorun.

Deviri bitti artık bir ara bizim de girdiğimiz stepn falan vardı yürüyerek kazanıyorduk ama çinliler patlattı onu da stepn tarzı fazla bilinmeyenleri bulursanız kâr edersiniz.

Asic madencilik hakkında bilginiz var mı hocam durum ne olur bir cihaz alsam.

Geri
Yukarı