Mining Rig için Gerekli Malzemeler Nerede Bulunur?

Makaleler
13
Arkadaşlar Mining Rig kasası için galiba alüminyum malzeme ve tahtadan malzeme kullanılıyor. Alüminyum olana profil mi deniyor? Alüminyumlar nerede bulunur? Yurt dışından sipariş etmemek için. Şimdiden teşekkürler.

Böyle bir video buldum epey güzel olmuş. Diğer videolarda da sistemi göstermiş. Deneyebilirsin bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video buldum epey güzel olmuş. Diğer videolarda da sistemi göstermiş. Deneyebilirsin bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet Nejdet abiyi biliyorum.:) Ben aleminyum profil yapmak istiyorum nerede bulabilirim?

Arkadaşlar Mining Rig kasası için galiba alüminyum malzeme ve tahtadan malzeme kullanılıyor. Alüminyum olana profil mi deniyor? Alüminyumlar nerede bulunur? Yurt dışından sipariş etmemek için. Şimdiden teşekkürler.

GPU ETHEREUM BITCOIN ZCASH RIG KASASI - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 451546730

ASROCK BTC PRO ANAKART ETHEREUM - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 459452753

Alüminyum demir değil mi? :D Demir ise metal işi yapan yerlere bakman lazım. Camcıda ne arasın demir malzemesi, tahtayı da mobilyacılardan alabilirsin onlarda da köşebent demir bulabilirsin.
Geçenlerden ne alakaysa artık bizim apartmanın kapısında PVC cam duşakabin aleminyum doğrama diye yazan bir dükkan vardı etikette yazıyordu.:D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı