Mining Rig Kurulumu nasıl yapılır?

StormGonsalez

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 1660 Ti ile kullandığım bir kasam vardı. 3060 Ti aldım Riser aldım. 2 ekran kartı ile Hive OS ile kurulum yapıp mining açmak istiyorum ama bilgilerim yetersiz kalıyor. Kurulumu yapamadım yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hive os kurulumunda sorun yaşıyorum. Bağlantıları yaptım.
Tam olarak nerde sorun yaşıyorsunuz? Riser bağlantılarında mı yoksa hiveos kurulumunda mı? Güç kaynağınız yeterli gücü sağlıyor mu?
Hive os kurulumunda sorun yaşıyorum. Bağlantıları yaptım.
Tam olarak nerde sorun yaşıyorsunuz? Riser bağlantılarında mı yoksa hiveos kurulumunda mı? Güç kaynağınız yeterli gücü sağlıyor mu?
600w psu forumda sordum sorun olmaz dediler.

Son düzenleme:
Windows üzerinden yapacaksan T-Rex miner indir cüzdan gir başlat. MSI Afterburner ile ayar yapabilirsin. Hiveos için flash hazırlaman gerek diye biliyorum Windows üstünden oluyor mu bilmiyorum Hiveos.

Windows üzerinden yapacaksan T-Rex miner indir cüzdan gir başlat. MSI Afterburner ile ayar yapabilirsin. Hiveos için flash hazırlaman gerek diye biliyorum Windows üstünden oluyor mu bilmiyorum Hiveos.
t rex te lhr kilidi kırıldı mı?
havuz olarak ne önerirsiniz binance pool kullanıyodum daha önce ama farklı havuzlar daha karlı oluyor mu?
Kartım LHR

Geri
Yukarı