Mining sistemi için en az kaç TL bütçe gerekir?

Evet buna karışamayız ama mesela bot yapıp ürün stoklara geldiği anda stokları bitiren kişilere gıcık olmuyor musunuz?
Buna bir şey demedim, bu etik değil ama herkesi aynı kategoriye sokamazsınız.

Umarım aynı duruma düşersiniz.
Normalde acıklı bir mesaj ama bu kısım sayesinde "hahaha" hak ediyor.

4 yıldır sistem almaya çalışıyorum, para bu yıl denkleşti. Hayalimi gerçekleştirmek isterken insanların 10-20 tane kart almasına seyirci kalmak zorundayım.
Serbest piyasa.

Kusura bakmayın ama ben bir ekran kartına 8000-10000₺ verecek güçte biri değilim. Hayalimi gerçekleştirmek istiyorum sadece ve 3-5 metal parçasına değerinin 2-3 katını vermek istemiyorum.
Bu size tüm herhangi bir hak vermez, kimse sizin hakkınızı yemiyor. Bu sizin probleminiz.

Bu benim problemim değil, 10000₺ bütçem var, miningciler olmasa 3060TI alabilirdim fakat şimdi 8000₺ vermem lazım.1660 alınıyor şuan 10000₺'lik sisteme.
Bu da bizim sorunumuz değil. Fiyatları üreticiler değil arz talep ilişkisi belirler.Gidin 1660 alın yapılacak bir gram şey yok. Miningciler olmasa da bu fiyatlar pandemide dolayı böyle olacaktı.

Gidin çinlilerle sövün.

Fun Fact Company sunar. Fun Fact, Minerlar fiyatları yükseltmede o kadar büyük bir etken değil. Fun Fact, şuan Dünya üzerinde bir salgın var ve çalışma ortamı uygun değil bu yüzden kısıtlı üretiliyor. Fun Fact, üretici duyguya değil paraya bakar. Fun Fact Company sundu.
Bu da bizim sorunumuz değil. Fiyatları üreticiler değil arz talep ilişkisi belirler.Gidin 1660 alın yapılacak bir gram şey yok. Miningciler olmasa da bu fiyatlar pandemide dolayı böyle olacaktı.

Gidin çinlilerle sövün.
Bu benim problemim değil, 10000₺ bütçem var, miningciler olmasa 3060TI alabilirdim fakat şimdi 8000₺ vermem lazım.1660 alınıyor şuan 10000₺'lik sisteme.

Geri
Yukarı