Mining virüsü nasıl silinir?

codermanphp

Attopat
Merhaba, dün Valorant hilesi diye dosya indirip açtım sonra bilgisayar bir yavaşlama fark ettim görev yöneticisine girdiğimde Windows Support diye dosya GPU'dan %100 kullanıyor görevi sonlandır diyorum olmuyor.
Sıcaklıklara baktım ekran kartım 75 derece Malwarebytes, Kaspersky ile tarattım sistemi bir şey bulamadı. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Merhaba, dün Valorant hilesi diye dosya indirip açtım sonra bilgisayar bir yavaşlama fark ettim görev yöneticisine girdiğimde Windows Support diye dosya GPU'dan %100 kullanıyor görevi sonlandır diyorum olmuyor.
Sıcaklıklara baktım ekran kartım 75 derece Malwarebytes, Kaspersky ile tarattım sistemi bir şey bulamadı. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Malwarebytes ve Kaspersky'ın bulamaması aşırı garip. O işlemin üstüne tıklayarak konumuna gidebilir misiniz? Ve Malwarebytes ve Kaspersky'daki izin verilen öğeleri kontrol edin, virüs kendini oraya ekletmiş olabilir. Ayrıca bilgisayarın tak diye gitmesine karşı "Kaspersky Rescue Disk" flash belleği hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Windows Defender'ı devre dışı bırakın kendi kendine tribede girmiş olabilir. Ve görevi sonlandır dediğinde "Erişim reddedildi." mi diyor?
Size de umarım ders olmuştur, hile kullanmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı