Mining yapılmış 1660 Super alınır mı?

bankerberkay

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım ekran kartım bozulduğu için bir süredir 2. el ekran kartı bakıyorum. Bugün baktığımda bir satıcının 3 ilan eklediğini gördüm fiyatların uygun olması dikkatimi çekti 3 kart da GTX 1660 Super ama markalar farklı (MSI, ASUS, Galax(çift fanlı)) fiyatlar hemen hemen aynı ilan detaylarında 1.5 ay mining yapıldığı tüm testlerin canlı bir şekilde yapılabileceği yazıyor sizce alınır mı? Alınırsa hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım ekran kartım bozulduğu için bir süredir 2. el ekran kartı bakıyorum. Bugün baktığımda bir satıcının 3 ilan eklediğini gördüm fiyatların uygun olması dikkatimi çekti 3 kart da GTX 1660 Super ama markalar farklı (MSI, ASUS, Galax(çift fanlı)) fiyatlar hemen hemen aynı ilan detaylarında 1.5 ay mining yapıldığı tüm testlerin canlı bir şekilde yapılabileceği yazıyor sizce alınır mı? Alınırsa hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Fatura tarihi yakında (maksimum 8 ay) alınır.

Nasıl kullanıldığına bağlı sorunu yoksa alınır.

Mining yapılan ekran kartılarına vs. bulaşma sakın.
Neden böyle söyledin hocam açar mısın biraz

Fiyatı önemli. Faturası, garantisi varsa ve testlerde bir sorun görünmüyorsa alınır neden alınmasın
Fiyatlar MSI 2800₺ Asus 2700₺ Galax(Çift fan) 2600

Nasıl kullanıldığına bağlı sorunu yoksa alınır.
Nasıl anlarım hocam ne yapmam gerekiyor?

Neden böyle söyledin hocam açar mısın biraz

Fiyatlar MSI 2800₺ Asus 2700₺ Galax(Çift fan) 2600

Nasıl anlarım hocam ne yapmam gerekiyor?
Mining yapılan ekran kartları fazla yoruyolar testlerdede görürsünüz fiytalarının ucuz olması sebebi de budur ekran kartının ömrü azalır miningde.

Mining yapılan ekran kartları fazla yoruyolar testlerdede görürsünüz fiytalarının ucuz olması sebebi de budur ekran kartının ömrü azalır miningde.

5-6 ay da ömrü gidip de 10 yıl azalmıyor. Kısa süreli mining te ömrü azalmaz, hatta internet kafe kartı yerine en iyi tercihtir.

5-6 ay da ömrü gidip de 10 yıl azalmıyor. Kısa süreli mining te ömrü azalmaz, hatta internet kafe kartı yerine en iyi tercihtir.
Hocam test sonuçlarını buraya atsam yardımcı olabilir misiniz?

Ayrıca hangi değerler önemli ona göre isteyeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı