Mining yapılmış 1660S ekran kartı alınır mı?

yusufbehsat

Decapat
Daha fazla  
Mining yapılmış 1660S 3250TL'ye 4ay yapılmış adam her testi yapabilirsin dedi. Ve normal oyun oynanan kartlardan daha soğuk olduğunu söyledi YouTuber'ım. Minecraft oynamak ve editlemek için + After Effects anime real Life vb editleri yapıyorum bunun için alınır mı? Sıfırı şu an 5000TL bandında yardımcı olur musunuz?

+ hiç bir şekilde kart açılmamış vidası vb açılmış termal macunu yenilenmiş kartları da almamı söyledi

Mining yapılmış 1660S 3250TL'ye 4ay yapılmış adam her testi yapabilirsin dedi. Ve normal oyun oynanan kartlardan daha soğuk olduğunu söyledi YouTuber'ım. Minecraft oynamak ve editlemek için + After Effects anime real Life vb editleri yapıyorum bunun için alınır mı? Sıfırı şu an 5000TL bandında yardımcı olur musunuz?

+ hiç bir şekilde kart açılmamış vidası vb açılmış termal macunu yenilenmiş kartları da almamı söyledi
İlerleyen zamanlarda sorun yaşaman çok olası. Daha ucuz olmuş olsa al derdim ama yeni serinin çıkmasıyla ekran kartı fiyatlarında düşüş beklenen bu günlerde ikinci el, hoyratça kullanılmış karta 3250 vermezdim.

Bu civarda bir sürü 1660 Super satılıyor sahibinden'de. Mining yapılmış model alınmaz diye bir şey yok tabii ki ama BIOS'u ile oynanmış mı, standart 1660S'ler ile aynı test puanlarını alabiliyor mu diye kontrol etmek lazım.

+ Hiçbir şekilde kart açılmamış vidası vb açılmış termal macunu yenilenmiş kartları da almamı söyledi.

Pazarlikla 3000 altina inerse alinabilir.2800 civari

İlerleyen zamanlarda sorun yaşaman çok olası. Daha ucuz olmuş olsa al derdim ama yeni serinin çıkmasıyla ekran kartı fiyatlarında düşüş beklenen bu günlerde ikinci el, hoyratça kullanılmış karta 3250 vermezdim.
Düşünceniz için teşekkürler hocam.

Bu civarda bir sürü 1660 Super satılıyor sahibinden'de. Mining yapılmış model alınmaz diye bir şey yok tabii ki ama BIOS'u ile oynanmış mı, standart 1660S'ler ile aynı test puanlarını alabiliyor mu diye kontrol etmek lazım.
Kontrollere izin veriyor ve açılmadığını belirtti

Ek olarak adam da powersuppley falanda var onların 2.elinde sorun olur mu

Pazarlikla 3000 altina inerse alinabilir.2800 civari
3000 dedi iş için aldığım için

Düşünceniz için teşekkürler hocam.

Kontrollere izin veriyor ve açılmadığını belirtti

Ek olarak adam da powersuppley falanda var onların 2.elinde sorun olur mu

3000 dedi iş için aldığım için
Powerları 2. El almayın hocam, adamdan fatura isteyin ve kaç aydır onda olduğuna bakın. Doğru ortamda doğru şekilde yapılan mining oyun amaçlı kullanılan kartlardan daha sağlıklı olabilir. Modele göre de değişir tabi, kozmetik ve teknik açıdan sorun yoksa alabilirsiniz.

Powerları 2. El almayın hocam, adamdan fatura isteyin ve kaç aydır onda olduğuna bakın. Doğru ortamda doğru şekilde yapılan mining oyun amaçlı kullanılan kartlardan daha sağlıklı olabilir. Modele göre de değişir tabi, kozmetik ve teknik açıdan sorun yoksa alabilirsiniz.
Hocam amd kartlarttan korkuttular açıkçası video kaydederken fps düştüğünü vb söylediler o yüzden nvdia ya yöneldim

birde ayrıca 6600 kartlara bakarken çoğunda yurtdışı garantisiz kutulu diyor

Hocam AMD kartlarttan korkuttular açıkçası video kaydederken FPS düştüğünü vb söylediler o yüzden NVIDIA'ya yöneldim.

Bir de ayrıca 6600 kartlara bakarken çoğunda yurt dışı garantisiz kutulu diyor.

Hocam bende RX 580 var onda bile olmuyor recording sirasinda FPS dusuklugu. Eger cok iyi fiyata bulursaniz ve deneme imkaniniz olursa yurt dışı garantisiz kartalara yonelebilirsiniz.

Hocam amd kartlarttan korkuttular açıkçası video kaydederken fps düştüğünü vb söylediler o yüzden nvdia ya yöneldim

birde ayrıca 6600 kartlara bakarken çoğunda yurtdışı garantisiz kutulu diyor
Sandığınız gibi bir sorun yaşanmıyor 6000 serisi kartlarda, ha yaşayan var mı evet yalan yok. Dediğim gibi 1660S temizse alınabilir, test etmeyi ihmal etmeyin.

Geri
Yukarı