Mining yapılmış RX 470 alınır mı?

canunsall

Centipat
Daha fazla  
3 Ay mining yapılmış. Termal macunu yeni değiştirilmiş, FurMark'ta 1 saat teste sokmuş 66 derece ve 86 FPS almış. 800 liraya RX470 çocuk gel diyor, evimde misafir ol, 2 saat oyun oynayalım, muhabbet edelim, her türlü teste sok al diyor. Kart bana 6-7 ay sıkıntı çıkarmasın yeter, sonra yükselteceğim. Bu kart alınır mı arkadaşlar?

3 ay mining yapıldığından asla emin olamazsınız. Bunu kanıtlamanın bir yolu yok. Ben tavsiye etmem fakat bütçeniz dahilinde size uygunsa siz bilirsiniz tabii ki.

3 Ay mining yapılmış. Termal macunu yeni değiştirilmiş, FurMark'ta 1 saat teste sokmuş 66 derece ve 86 FPS almış. 800 liraya RX470 çocuk gel diyor, evimde misafir ol, 2 saat oyun oynayalım, muhabbet edelim, her türlü teste sok al diyor. Kart bana 6-7 ay sıkıntı çıkarmasın yeter, sonra yükselteceğim. Bu kart alınır mı arkadaşlar?

Tavsiyem almamınız genelde mining yapılmış ekran kartları ömrünü hızlı yitiriyor.

Mining yapılmadığını tespit etmenin yolu var mı?

Dışarıdan gözle görülür bir belirti yok. İçini açtığınız taktirde odacıklar sararmış ise mining yapılmıştır diye biliyorum. Ne kadar doğru bir bilgi kaynağıdır tam olarak emin değilim, size yanlış bilgi vermek istemem. Ne kadar süre yapıldığını asla anlayamazsınız.

Geri
Yukarı