Mining yapılmış RX 570 alınır mı?

4 GB için o fiyat çok pahalı indirim isteyin yüksek ihtimal indirim yapacaktır, mining olayı patladığı için insanlar kartları elden çıkarmaya bakıyor artık.

4 GB için o fiyat çok pahalı indirim isteyin yüksek ihtimal indirim yapacaktır, mining olayı patladığı için insanlar kartları elden çıkarmaya bakıyor artık.

İndirimli fiyatı 1400. normalde 1550 idi.

Al-sat yapan biri ise arkadaş mining yapılıp yapılmadığını bilme ihtimali yok maalesef.

Evet bende ilk aldığı kişiden şüpheliyim. Belki yapılmıştır mining bilmiyorum ama en azından testlerini attı.

İndirimli fiyatı 1400. normalde 1550 idi.

Evet bende ilk aldığı kişiden şüpheliyim. Belki yapılmıştır mining bilmiyorum ama en azından testlerini attı.
1400 4 GB bir kart için çok fazla mining yapılıp yapılmadığı belli bile değilmiş. %50/%50 kumar oynayacaksınız anlamına geliyor. Bence başka alternatiflere bakın.

1400 4 GB bir kart için çok fazla mining yapılıp yapılmadığı belli bile değilmiş. %50/%50 kumar oynayacaksınız anlamına geliyor. Bence başka alternatiflere bakın.

Başka seçenek yok gibi. Bu marka modelde en ucuz kart bu. Soğutma olarak da en iyisi bu. 1400'den daha ucuz varsa atın bakayım.

RX 570'lerin mininge bulaşmayanı olsa olsa %10'dur. Yani çok zor mining yapılmamış RX 570 bulmak. Ben 4 yıldır kullanıyorum aldığımda 6 aylık mining çıkmasıydı öyle hesap edin.

RX 570'lerin mininge bulaşmayanı olsa olsa %10'dur. Yani çok zor mining yapılmamış RX 570 bulmak. Ben 4 yıldır kullanıyorum aldığımda 6 aylık mining çıkmasıydı öyle hesap edin.

Herhangi bir sorun oldu mu? Kartı almak istiyorum çünkü testleri de var kendim de test edebilirim. Ama kart ne kadar dayanır onu bilmiyorum. Bütçem de buna yetiyor maalesef.

Herhangi bir sorun oldu mu? Kartı almak istiyorum çünkü testleri de var kendim de test edebilirim. Ama kart ne kadar dayanır onu bilmiyorum. Bütçem de buna yetiyor maalesef.
Aldığım gibi bakımını yapıp orijinal BIOS'unu yükledim emin olmak için. Şuanda hala sıfır gibi tertemiz bakıyorum kartıma.

Arkadaşlar merhaba Sapphire Nitro+ RX 570 4 GB ekran kartı buldum. Almayı düşünüyorum bütçem de kısıtlı daha yukarısına çıkamam. Kartın sahibi al sat yaptığını hiçbir şekilde mining yapmadığını söyledi. Sadece macun ve fan bakımlarını yapmak için kartı açtığını söyledi. Sizce alınır mı? Kartta hiçbir sorun yok dedi. Param Güvende ile gönderecek. Kartın testi fotoğraflarda var.

Eki Görüntüle 1603125Eki Görüntüle 1603126Eki Görüntüle 1603127
Mining yapılmayan Nitro+ RX 570 mi varmış? Enteresan.🧐

Yeni konular

Geri
Yukarı