Mining yapılmış RX 570 alınır mı?

Teşekkürler hocamda ben kartı almadım kart bakarken buldum o sebepten diyorum ararsanız sarı sitede vs. bulma şansınız var her gün yeni ilanlar yükleniyor. Ben RTX 2060 aldım kutulu garantili mining yapılmamış bir şekilde biraz araştırmayla çok güzel şeyler bulunabiliyor.
Evet hocam çıkıyor ara sıra ucuz kartlar. Facebook gruplarından kart alsam sorun çıkar mı sizce?

Evet hocam çıkıyor ara sıra ucuz kartlar. Facebook gruplarından kart alsam sorun çıkar mı sizce?
Hocam facebook üzerinde de satışlar olduğunu duydum belki iyi fırsatlar yakalanabilir ama kartı ilk öncelik elden deneyerek eğer bu imkan mümkün değilse GET veya param güvende gibi hizmetlerle alırsanız iki taraf içinde mağduriyet yaşanmaz.

Hocam facebook üzerinde de satışlar olduğunu duydum belki iyi fırsatlar yakalanabilir ama kartı ilk öncelik elden deneyerek eğer bu imkan mümkün değilse GET veya param güvende gibi hizmetlerle alırsanız iki taraf içinde mağduriyet yaşanmaz.
Hocam öyle alıyorum zaten. Onun dışında almıyorum.

Hocam öyle alıyorum zaten. Onun dışında almıyorum.
O zaman gerekli testleri yaptığınız sürece bir sıkıntı olmayacaktır. Ekstra olarak bilginize sunayım serin bir ortamda bilinçli bir şekilde mining yapılan kart bakımları yapılmamış sürekli aktif oyun oynanan bir kasadaki karttan daha sağlıklı oluyor. Bu işi profesyonel olarak yapanlar ortamı klimalar ile vs. soğutuyorç

O zaman gerekli testleri yaptığınız sürece bir sıkıntı olmayacaktır. Ekstra olarak bilginize sunayım serin bir ortamda bilinçli bir şekilde mining yapılan kart bakımları yapılmamış sürekli aktif oyun oynanan bir kasadaki karttan daha sağlıklı oluyor. Bu işi profesyonel olarak yapanlar ortamı klimalar ile vs. soğutuyorç.

Hocam kartı her türlü testten geçirip öyle alacağım. Onun dışında riske atıp almam. Farklı markalarda uyguna kartlar var alınır mı sizce? ASRock ve immo markalarının 1060 ve RX 570 kartlarını gördüm şimdi.

Hocam kartı her türlü testten geçirip öyle alacağım. Onun dışında riske atıp almam. Farklı markalarda uyguna kartlar var alınır mı sizce? ASRock ve immo markalarının 1060 ve RX 570 kartlarını gördüm şimdi.
Hocam ben RX 500 serisinden 560 ve 570 kullandım daha önce ve beni hayal kırıklığına uğrattılar. Size tavsiyem alabiliyorsanız NVIDIA tarafından bir kart almanız olacaktır.

1400 TL'ye alınır. Kartla madencilik yapılmış olsa bile kolay kolay yanma vs. gibi bir durum olacağını zannetmiyorum. Ekran kartları o kadar kolay bozulmaz.

Hangi yönden memnun kalmadınız?

Performans açısından memnun kalmadığım gibi yazılımsal olarak da beni üzmüştü. Sürekli karşılaştığım anlamsız WattMan hataları vs. canımı sıkmıştı. Aldıktan 14 ay sonra RX 560 kartım ömrünü doldurdu VRAM hatasından dolayı elimde patladı biraz. Bilir kişilere sorduğumda bunun RX 500 serisinde kronik bir sorun olduğunu ısınmadan dolayı yaptığını söylediler ne kadar doğru tartışılır tabii ama o zamandan beri NVIDIA tarafından kart alıyorum şu an RTX 2060 kullanıyorum gayet memnunum.

Performans açısından memnun kalmadığım gibi yazılımsal olarak da beni üzmüştü. Sürekli karşılaştığım anlamsız WattMan hataları vs. canımı sıkmıştı. Aldıktan 14 ay sonra RX 560 kartım ömrünü doldurdu VRAM hatasından dolayı elimde patladı biraz. Bilir kişilere sorduğumda bunun RX 500 serisinde kronik bir sorun olduğunu ısınmadan dolayı yaptığını söylediler ne kadar doğru tartışılır tabii ama o zamandan beri NVIDIA tarafından kart alıyorum şu an RTX 2060 kullanıyorum gayet memnunum.

Hocam 2060 la RX 5xx serisi karşılaştırılamaz zaten. Hem performans hem güncellik açısından. Ama NVIDIA yazılım olarak çok daha iyi. F/P olarak kesinlikle AMD bence.

1400 TL'ye alınır. Kartla madencilik yapılmış olsa bile kolay kolay yanma vs. gibi bir durum olacağını zannetmiyorum. Ekran kartları o kadar kolay bozulmaz.

Tam bilmediğim için almak istemedim. Elimde bozulur yanar diye tereddütteyim.

Geri
Yukarı