Mining yapılmış RX 570 alınır mı?

Benim tek korkum birkaç ay sonra kartın bozulup elimde patlayacağı. GPU yanması vs olabilir mi sizce ileri zamanda?
Pek tabi olabilir hocam. Ama yüzde olarak hesabını veya garantisini kimse veremez. Daha garanti olsun derseniz mesela gidip aynı paraya daha eski ve performansı düşük 1050Ti bakarsınız.

1 saatlik test yeterli olur mu? WattMan hatası verirse geri göndereyim mi kartı?
WattMan hatası sadece ekran kartında bir problem olduğunda çıkmaz. Diğer donanımlarda sorun varsa kart kendini koruma amaçlı kendini sıfırlıyor. WattMan için bir şey demek zor.

Satan arkadaş tahminen o karti 1000 TL civarına almıstir face gruplarında ölü fiyata ürünler satiliyor ama önemli olan sağlam olması biraz sans işi. Ben 4 ay mining yapılmış RX6600 almıştım 6 aydır kullanıyorum tertemiz. Alınca FurMark ve farklı oyun turleriyle testinizi yapın şimdiden hayırlı olsun.
Hocam sizinki biraz farklı RX570 çıkış tarihi belli belki yıllardır çalışıyor. RX6600 o kadar değil ama 5 aylık ürün olsun 5 ay mining yapılsın şahsen alırım fiyatı uygunsa.
Parçaya göre de değişir neticede.

WattMan hatası sadece ekran kartında bir problem olduğunda çıkmaz. Diğer donanımlarda sorun varsa kart kendini koruma amaçlı kendini sıfırlıyor. WattMan için bir şey demek zor.

Geri göndermeyeyim mi öyle bir şey olursa?

Pek tabii olabilir hocam. Ama yüzde olarak hesabını veya garantisini kimse veremez. Daha garanti olsun derseniz mesela gidip aynı paraya daha eski ve performansı düşük 1050 Ti bakarsınız.

Sizce 1050 Ti alınmalı mı aynı fiyata yoksa 570 mi alayım?

RX 570 alın ama dikkatli olun. Testlerini yapın, WattMan hatası alırsanız iade edin bana kalırsa. Şuan bu sürücülerle hiç bir şekilde WattMan hatası vermiyor ekran kartları. Donanımsal sorun varsa WattMan arızası verecektir. WattMan hatası veren kart alıp uğraşmayın iade edersiniz bir sorun çıkarsa.

Ben kendi adıma konuşayım ikisi arasında kalsam daha güvendiğim bir kart ve uygun fiyat olursa RX570 alırım. Dediğim gibi en azından miningde yorulmamış olması muhtemel olsun deyince de 1050Ti olur.

Ben kendi adıma konuşayım ikisi arasında kalsam daha güvendiğim bir kart ve uygun fiyat olursa RX570 alırım. Dediğim gibi en azından miningde yorulmamış olması muhtemel olsun deyince de 1050 Ti olur.

Bence 570 daha mantıklı. Bu kartı da almak istiyorum marka modeli iyi olduğu için. Özellikle soğutması için. Mining yapılmış olsa bile soğutması iyi olduğu için çok ısınmamıştır bence kart.

Hocam iyi bir araştırmayla güzel kart düşürme ihtimaliniz yüksek. Biraz arayış yapın derim daha geçen hafta 1400 TL fiyata GTX 1060 6GB bulmuştum tertemiz.

Hocam iyi bir araştırmayla güzel kart düşürme ihtimaliniz yüksek. Biraz arayış yapın derim daha geçen hafta 1400 TL fiyata GTX 1060 6 GB bulmuştum tertemiz.

Hocam NVIDIA almak istiyorum bende ama 1400 TL'ye de 1060 6 GB bulmak zor. Çok şanslısınız, hayırlı olsun.

Hocam NVIDIA almak istiyorum bende ama 1400 TL'ye de 1060 6 GB bulmak zor. Çok şanslısınız, hayırlı olsun.

Teşekkürler hocamda ben kartı almadım kart bakarken buldum o sebepten diyorum ararsanız sarı sitede vs. bulma şansınız var her gün yeni ilanlar yükleniyor. Ben RTX 2060 aldım kutulu garantili mining yapılmamış bir şekilde biraz araştırmayla çok güzel şeyler bulunabiliyor.

Geri
Yukarı