Mining yapılmış RX6600 alınır mı?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
RX6600 buldum 2. el. Sorduğumda nisan ayında kısa süreli yapıldı dediler. Sizce ne gibi sorun olabilir? 14 Aylık garantisi varmış hâlâ.

Alınır. RX 6600'le ne kazdılar kart daha yeni 1 yaşına bastı, Türkiye'de fiyatlarının ucuzlayıp en popüler olduğu dönemler de 6 ay öncesine dayanıyor.

Satıcı en azından dürütçe söylemiş yoksa piyasa yıllardır rigden inmemiş ama "yalnızca oyun oynandı!" diye satılan kart dolu.

Biriktirebilirseniz 2000TL daha koyup 0 alınabilir veya daha temiz bir kart bakılabilir.
Aslında elimdeki kartın üstüne verip almayı düşünüyordum, satıcı bi mağazaymış. Elimde de Rx560 var.

İstanbul 2.el piyasası nasıl bilmiyorum. Ankara'da olsa fakat alınabilir sayılırdı.
Valla bu fiyata bulduğuma şükrettim 4-5'e koyan var.

Aslında elimdeki kartın üstüne verip almayı düşünüyordum, satıcı bi mağazaymış. Elimde de Rx560 var.

RX 560 ile RX 6600 arasında uçurum var isterse toprak kazmış olsunlar ben o fiyata alırdım. Garantisi var o yeterli zaten. Kartın mining yapıp yapmadığı da teknik servisler tarafından anlaşılmadığı için 14 ay kafa rahat olur.

Bir de RX 6600 zaten hiç miningin aranılan kartı olmadı. Piyasanın içinden biliyorum ucuz diye topladılar sonra baktılar hem kazım getirisi düşük hem de coinler tepetaklak aşağı yuvarlanıyor ellerinde kaldı öyle.

RX 560 ile RX 6600 arasında uçurum var isterse toprak kazmış olsunlar ben o fiyata alırdım. Garantisi var o yeterli zaten. Kartın mining yapıp yapmadığı da teknik servisler tarafından anlaşılmadığı için 14 ay kafa rahat olur.

Bir de RX 6600 zaten hiç miningin aranılan kartı olmadı. Piyasanın içinden biliyorum ucuz diye topladılar sonra baktılar hem kazım getirisi düşük hem de coinler tepetaklak aşağı yuvarlanıyor ellerinde kaldı öyle.

O zaman umarım RX560'ın üzerine kabul ederler çok iyi olur sistemim için :D

Yeni konular

Geri
Yukarı