Miningci abiler, Ethereum kazmayı bırakın

Türkiyede yoksa neden burda stok sorunu var o zaman 🤔
Saçma bir belirtme olmuş, stok sorununun asıl sebebi mining yapanlar değil. Dünya genelinde çip sorunu var. Ne Nvidia, ne de AMD bu kadar talep geleceğini tahmin edemediğinden bütün talebe yetecek kadar çip almadılar. Çip kıtlığı olduğundan anında yeni çip alamıyorlar, bu da üretimin az olması demek oluyor. Asıl sebep bu yani, mining yapanlar değil. Tamam, mining yapanlar yardımcı olmuyor olabilirler, ama asıl sorun onlar değil.

Temmuzdan sonra kazamayacaklar zaten.
Emin misin dostum, RVN ne güne duruyor ? ETH'nin yarısından fazlası kadar kazandırıyor. Mining yapanlar ona dönecek benim gibi.
Bence bu fahiş ekran kartı fiyatları ve elektrik giderleriyle kara geçen varsa kesin elektiriği kaçak kullanıyordur.

Mining yapan, ortalama ekran kartına sahip olan bir kişi yaklaşık günde 15, 30 TL arası kazanıyor. Bunun sadece 30 kuruş, 1 TL arası elektriğe gidiyor. Emin misin kar edemediğimize :D

Emin misin dostum, RVN ne güne duruyor ? ETH'nin yarısından fazlası kadar kazandırıyor. Mining yapanlar ona dönecek benim gibi.

Mining yapan, ortalama ekran kartına sahip olan bir kişi yaklaşık günde 15, 30 TL arası kazanıyor. Bunun sadece 30 kuruş, 1 TL arası elektriğe gidiyor. Emin misin kar edemediğimize :D
He RVN kazarsın, ethereumdan çıkan milyonlarca kartla beraber çay kaşığıyla çorba içer gibi miningini yaparsın. ravenin toplam arzının üçte biri piyasada dolaşımda zaten. Mining yapmak için kart satın alma devri eth v.2 ile bitecek. Elinizdeki kartlarla ne yaptığınız, ne kazdığınuz umrumda değil.

Geri
Yukarı