Şu andan itibaren Ethereum kazmayı bırakıyorum

Aynen hocam kesinlikle alakası yok kesinlikle 2021 yılında RX560 gibi standart bir ekran kartı aldığım için sevinmiyorum aynen aynen...
Daha fazla konuşma istersen. Konuştukça batıyorsun. Sizin önünüze daha nasıl kaynak atmak gerekli ?

Aynen hocam kesinlikle alakası yok kesinlikle 2021 yılında RX560 gibi standart bir ekran kartı aldığım için sevinmiyorum aynen aynen...

Onu Türkiye'deki fırsatçı arkadaşlara soracaksın. Türkiye dışında diğer ülkelerin çoğunda bu kadar anormal bir artış yaşanmadı.
Daha fazla konuşma istersen. Konuştukça batıyorsun. Sizin önünüze daha nasıl kaynak atmak gerekli?

Hocam iki üç kanal izleyince en bilgilileri onlar oluyor. Aman hiç olur mu erensatar1907 hiç yanlış bir şey söylebilir mi?

Çok şükür inşallah senin gibi bir çok kişi bırakır ve bu miningciler yüzünden artan ekran kartı fiyatları ucuzlar.
Ahaha sadece 1 (yazıyla bir) kartla mining yapmanın neye etkisi olacak. Sen onu git piyasayı sömüren fırsatçılara, fabrikadan kart çalan hırsızlara de.

Dün son param yattı, Şubat ayında 5500XT 8GB ile kazım yapmaya başlamış, 1.5 ay kazım yaptıktan sonra o ekran kartını satıp kendime 1660 Super almış, onunla kazım yapmaya devam etmiştim. Şu ana kadar 0.14823 ETH kazmış bulunmaktayım, bilgisayarım ilk başladığımdan beri toplam 5 gün anca kapalı kalmıştır, artık yalvarıyor beni kapat diye. Artık bırakma kararı aldım, çünkü 14 gün içerisinde param yatmayacak, 21 günde bir yatacak ki ben bu kadar sabırlı bir kişi değilim. Ayrıca, zaten istediğim kadar para kazandım ve istediğim şeyleri aldım. Sistemimi daha da fazla yormaya gerek yok, dinlensin birazcık. :D

Artık gece uyurken fan sesi duymayacağım, ışıklı mışıklı olmayacak odam, kapkaranlık olacak. Sonunda, huzura erdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba bişey sorucam bende ya ethereum kazıyoruz bizde her hafta perşembe günü aynı saatte yatan para bu hafta yatmadı hala sebep ne olabilir yani etherstart ve Hive os kullanıyoruz

Geri
Yukarı