Şu andan itibaren Ethereum kazmayı bırakıyorum

Çok şükür inşallah senin gibi birçok kişi bırakır ve bu miningciler yüzünden artan ekran kartı fiyatları ucuzlar.

Umarım dostum, yanlış hatırlamıyor isem bir videoda. Kazım azaldığı zaman kartların yeniden üretileceği diyordu. Öyle olur ise oyun oynamaya başlayabilirim. GTX 16 serisi stoklara geliyor gibi ama bakalım.

Binance Pool bunun için var. Ayrıca fanların LED'lerini kapatırsan sorun yaşamazsın.
Hocam günlük mining yaparken minimum 2-3 saat oyun oynayan birisiyim, ayrıca Dark Souls 3 oynadığımdan mining yapamıyorum oynarken. Binance Pool'da az para veriyor kesintili kazım yapıldığında. Işıklar kapanıyor zaten de, fan sesi biraz sıkıntı. Cidden bunaldım artık, oyun oynamak istiyorum, sadece LoL oynayabiliyorum mining yaparken, darlandım o yüzden bırakıyorum diyebiliriz. :D
Bize bu değerli bilgiyi sunduğun için çok minnettarım.
Ben de bu değerli yorumu yaptığınız için çok müteşekkirim, hayatıma çok şey kattınız.
Hocam bana devredebilirsiniz sistemi. Ben kazabilirim Ethereum :D
Hocam oyun oynuyorum daha, olmaz. :D
İnşallah çoğu kişi kazmayı bırakır.
Umarım çip kıtlığı biter.
Gayet de mining. Mining olmasa bu kadar talep olmaz.
Anladım.

Hocam günlük mining yaparken 2-3 saat oyun oynayan birisiyim, ayrıca Dark Souls 3 oynadığımdan mining yapamıyorum oynarken. Binance Pool'da az para veriyor kesintili kazım yapıldığında. Işıklar kapanıyor zaten de, fan sesi biraz sıkıntı. Cidden bunaldım artık, oyun oynamak istiyorum, sadece LoL oynayabiliyorum mining yaparken, darlandım o yüzden bırakıyorum diyebiliriz. :D

Ben de bu değerli yorumu yaptığınız için çok müteşekkirim, hayatıma çok şey kattınız.

Hocam oyun oynuyorum daha, olmaz. :D

Umarım çip kıtlığı biter.

Anladım.

Bence de bitsin artık, Ultra'da Forza oynayamıyorum.

Sadece mining değil.

%95 mining. Çip krizi bu kadar etki etmez çünkü piyasada gayet yeterli sayıda ekran kartı bulunmakta. Asıl sorun bir kişinin 100 belki 100'den fazla ekran kartına sahip olması.

Bana gülme emojisi atan miningcileri anlayamıyorum. Kendinize toz konduramıyorsunuz. Söylesenize işte, ekran kartı bulunamamasının sebebi gayet de mining.

Geri
Yukarı