Misafir çocuğu çeşitleri

Sitede 80 tane daire var, 1 tane bile komşu çocuğu gelip de bilgisayarıma ellemedi. Son dönemlerde ciddi bir velet artışı olmasına rağmen. Herhalde biraz ballıyım 😁

Özellikle de bilgisayarı kurcalayan misafir çocuklarının türlü türlü çeşitlerini görenler var.
System32'yi silenini de gördük, CS:GO'da hile açıp VAC ban yedirtenini de gördük, bilgisayarına virüs bulaştıranını da gördük, ekipmanları harcayanları da.
Peki siz hangi çeşitlerine denk geldiniz? Ayrıca merak ediyorum, siz hiç sizden izinsizce siz yokken bilgisayarınıza oturup Windows 10 sürümünüzü Insider sürüme geçiren bir misafir çocuğu gördünüz mü?
Ben genelde bilgisayarımda oyun yok diyerek veletleri uzak tutuyorum. Ama bir kere tableti vermiştim oynasın diye. Onda da şarjda oynarken şarj yerini tepsi yamultan reyis gibi yamultmuştu.

Kuzenimin arkadaşının kardeşine zamanında ingilizce öğretiyordum. Çocuk bizim eve gelirdi kendi bilgisayarları yoktu. Bize gelip 2 günde bir 2-3 saat GTA San Andreas, Minecraft vb. oynardı...

Özellikle de bilgisayarı kurcalayan misafir çocuklarının türlü türlü çeşitlerini görenler var.
System32'yi silenini de gördük, CS:GO'da hile açıp VAC ban yedirtenini de gördük, bilgisayarına virüs bulaştıranını da gördük, ekipmanları harcayanları da.
Peki siz hangi çeşitlerine denk geldiniz? Ayrıca merak ediyorum, siz hiç sizden izinsizce siz yokken bilgisayarınıza oturup Windows 10 sürümünüzü Insider sürüme geçiren bir misafir çocuğu gördünüz mü?
Genelde yaşıtım olduğu için arkadaşça oynuyoruz.,

Çok geldi ama hiçbir şey yapamadılar. Öyle bir şifre var ki 40 yıl düşünse aklına gelmez.

Senden her zaman daha zeki, daha yakışıklı, daha başarılı, daha uzun, daha kalıplı, daha çok sevilen, daha popüler, daha iyi, daha iyi; ama asla görülmeyen, nerede okuduğu bilinmeyen ama varlığı hissedilen ve senin her hareketinin yorumunda referans olarak gösterilen bir komşu çocuğu vardır.

Bizim bir tane 100kg şişman akraba çoсugumuz var. Aman gelirse kiyamet senaryosundan daha beter. O terli ve yagli elleri ile laptopda cs 1.6 oynayacakmiş. Bende hayir dedim ama çokcuk en beklenmedik anda kilitsiz odaya girerek laptopu açti ondan sonra bastık gidiyoruz ne göreyim rastgele dosyalara girerek klavye mi kirletiyor. Kalk dedik kalkmadı el kaldırsam zaten... Mecbur cs 1.6 açıp oynatık daha fare kullanmayı bilmiyor ok tuşları ile dönmeye çalışıyor o yaglı elleriyle.

Aslında bu türler çok çeşide ayrılır.
1-Küçüklük
Küçüklük döneminde önemli olan şey oyuncaktır. Eğer oyuncağınız kırılırsa suç sizin üstünüze kalır.
2-Bilgisayar Dönemi
Bilgisayar döneminde çok anlaşmazlık yaşanır(bende hiç yaşanmadı).Özellikle küçük çocuklar bilgisayarınızı ele geçirdiyse geçmiş olsun.

Geri
Yukarı