Misafir çocuğu ekran kartımı kırmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam da ailenin durumu kötüyse nasıl versin. Tamam çocuğun yaptığı kötü bir şey tamam çocuğun ailesi bu terbiyeyi vermesi lazımdı ama ailenin durumu yoksa zaten istese bile veremez. Lütfen biraz gerçekçi olalım.
O gerçeği böyle son olmadan tahmin etmeliydi ve çocuğa terbiye vermeliydi. Bu gün o kartı kırdı, yarın büyüdüğünde suç işler. E ne oldu bu işin sonu? Terbiye vermek para ile olmuyor. Senin dediğine göre fakir insanlar suçlu olmalı. Ama çoğu fakir insan zenginlerden daha terbiyeli. Terbiye için gönül ve akıl zengin olmalı, cep değil.

Okurken elim ayağım titredi kardeşim. Al paranı. Öyle insanlarla komşuluk falan da kurmayın.
Ben de misafir çocuğu oldum. Abilerimin bilgisayarlarında GTA San Andreas oynadım. Kimsenin ekran kartını kırıp gülmedim ama.
Ben oturup GTA Vice City oynamalarını izlerdim. Ne kadar çok istesem de hiç oynamak için sormadım. Çok iyi hatırlıyorum helikopter görevini izliyordum ve gözüm hep ekrandaydı. İş aile terbiyesinde bitiyor.
Dışarıdan zincirle paletli dozer bağlayıp çekmiştir 😀
Misafir çocuklarının yeteneklerinden biri hocam. Zor şeyler onlar için çok kolay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı