Misafir çocuğu/kuzenden nasıl kurtulabilirim?

Evet, yine de onu da sakladım bilgisayarın derinliklerine. Zaten cahil biri, birinci nesil i7 işlemcinin son nesil i5 işlemciden daha güçlü olduğunu iddia ediyor. Bulamaz.
Ben saklamak için özelliklerden görünmez yapıyorum, biraz bile bilgili değilse bulamaz. Siz ne yapıyorsunuz? Bazen lazım oluyor da.

Ben saklamak için özelliklerden görünmez yapıyorum, biraz bile bilgili değilse bulamaz. Siz ne yapıyorsunuz? Bazen lazım oluyor da.
Büyük bir arşiv hazırlıyorum, ödevler, projeler vesaire vesaire. İçinde 10 15 kadar klasör. İnternetten pdf yazı indirip her klasöre bir adet koyacağım. Bir klasörde de oyunlarım olacak. Kimse ödev karıştırmaz. 😉

Büyük bir arşiv hazırlıyorum, ödevler, projeler vesaire vesaire. İçinde 10 15 kadar klasör. İnternetten pdf yazı indirip her klasöre bir adet koyacağım. Bir klasörde de oyunlarım olacak. Kimse ödev karıştırmaz. 😉
Bu da mantıklıymış ama çok vakit alır. Benim dediğimi deneyebilirsiniz bence. Tabii ne kadar bilgisayar bilgisi var onu siz bilirsiniz. 🤠

Bir ara eve küçük kuzenim gelmişti. Biraz uyuz oluyorum ona. Odama girmesin diye rulo halıyı alıp kapı ile yatak arasına koymuştum. Yetişkin biri bile açamaz o kapıyı. 😃

Daha 10 dakika önce benden 2 yaş küçük kuzenim bilgisayarımın başından kalktı ve bilgisayara bakmak istemiyorum bile.
  • Fareye bakıyorsun sanki sel görmüş gibi olmuş,
  • Klavye mouse ile aynı kaderi paylaşıyor.
  • Tarayıcıdaki favorilerim karman çorman olmuş vb.
Bu durumlardan kurtulmak için ne yapabilirim? Odamı kilitlemeyi denedim fakat anahtar kaybolmuş bir çekmecede duruyor herhalde, bilgisayar bozuk desem illa bakmak istiyor. Çözüm yollarınızı bekliyorum.

Hocam kırık ekran şakası yapabilirseniz bir şansınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı