Misafir çocuğundan kurtulma yöntemleri

Ne yapayım

• Döveyim

Oy: 55 65,5%
  • Saklayım

Oy: 23 27,4%
  • Söyleyeyim

Oy: 17 20,2%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .

Hocam tek çözüm bu. O çocuğu ikna edemezsiniz kendi gözüyle bozulmuş olduğunu görmesi gerek.

Maddi durumum biraz iyi diye düşünen vardır ama garantiye güveniyorum o bir bitsin ben onun kaşını gözünü yararım.

Şu yukarıda dayak metodunu anlattım zaten.

Kırdığı süre boyunca videoya alın ve halanızdan parasını isteyin oldu bitti gitti.

Ya da bir gün dinlenme günüm var ben senin çocuğunla uğraşamam kaç kere kırdı ürünümü cebimden verdim parasını, ben bakıcı değilim getirmeyin oğlunuzu kafa dinleyeceğim deyin. Bakmayacaksanız yapmasaydınız deyin tam olsun.

Çok zor değil karşı çıkmak.

Bakın eğer gerçekten rahatsız oluyorsanız bu durumdan, halanızı karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok. Ya çocuğu döveceksiniz, ya da konuşacaksınız halanızla. Başka çare çözüm beklemeyin boş yere insanları yormayın. Bir sınava gireceksiniz ama sınava çalışmak istemiyorum ne yapabilirim gibi bir soru soruyorsunuz. Güldük eğlendik yeter bence bu kadar.

Pc konusunda benim öyle bir sıkıntım vardı. power kablosunu söküyordum pc bozuldu çalışmıyor falan diye yutturuyordum.

Son dönemde yaptığım şey gözdağı vermek değil direk vurmak ama bunu son plana alıyorum bu yüzden farklı önerilerinize ihtiyacım var.
Hocam peki daha önce hiç içindeki kabloları çıkartmak aklınıza geldi mi?

O nasıl olacak hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…