Misafir çocuğundan kurtulma yöntemleri

Ne yapayım

• Döveyim

Oy: 55 65,5%
  • Saklayım

Oy: 23 27,4%
  • Söyleyeyim

Oy: 17 20,2%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Hocam çözüm şu öncelikle kolunuzun içinden HDD /ssd bileşenini alıyorsunuz açılmayınca bozuldu ayağına halanıza söylüyorsunuz halanız ona %70 ihtimalle kızar. O gittikten sonra takıp oynamaya devam ediyorsunuz.

Hocam tek çözüm bu. O çocuğu ikna edemezsiniz kendi gözüyle bozulmuş olduğunu görmesi gerek.

Maddi durumum biraz iyi diye düşünen vardır ama garantiye güveniyorum o bir bitsin ben onun kaşını gözünü yararım.

Hiperaktif değildir bunun ismi yaramazlıktır.

Kırmayı dökmeyi zevkli bulur ve sizin verdiğiniz tepkiler komik gelir ona.

Tek çözümü var eşek sudan gelinceye kadar dövmenizdir. Hüngür hüngür ağlayacak ağlamayacaksın diye vuracaksınız, daha çok ağlayacak bağırma diye vuracaksınız, bir daha yaparsa bu sefer farklı materyaller ile girişeceksiniz.

Yok çocuğa vurulmaz yok öyle yapılmaz diyenler var ama bir çocuğun akıllanması için dayak şart.

Azar işitirsiniz laf edilir kötü bilinirsiniz rahat edersiniz. Kuzenim çok deli ediyordu ramaza ramazan sinirlendim 3 kere bacağına narkoz verdim 30 dakika basamadı üstüne sustu.

Şımarıyor ama dayımın korkusuna ses bile çıkaramıyor bir süre sonra, dayım bir vururdu poposuna 1 2 saat boyunca beş parmağın izi çıkardı.

Çok kaşındığı zaman okkalı bir iki tane yapıştırıyorum. Eh iştelik ise hafiften vurup geçiyorum.

Şu yukarıda dayak metodunu anlattım zaten.

Kırdığı süre boyunca videoya alın ve halanızdan parasını isteyin oldu bitti gitti.

Ya da bir gün dinlenme günüm var ben senin çocuğunla uğraşamam kaç kere kırdı ürünümü cebimden verdim parasını, ben bakıcı değilim getirmeyin oğlunuzu kafa dinleyeceğim deyin. Bakmayacaksanız yapmasaydınız deyin tam olsun.

Çok zor değil karşı çıkmak.

Bakın eğer gerçekten rahatsız oluyorsanız bu durumdan, halanızı karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok. Ya çocuğu döveceksiniz, ya da konuşacaksınız halanızla. Başka çare çözüm beklemeyin boş yere insanları yormayın. Bir sınava gireceksiniz ama sınava çalışmak istemiyorum ne yapabilirim gibi bir soru soruyorsunuz. Güldük eğlendik yeter bence bu kadar.

Şu yukarıda dayak metodunu anlattım zaten.

Kırdığı süre boyunca videoya alın ve halanızdan parasını isteyin oldu bitti gitti.

Ya da bir gün dinlenme günüm var ben senin çocuğunla uğraşamam kaç kere kırdı ürünümü cebimden verdim parasını, ben bakıcı değilim getirmeyin oğlunuzu kafa dinleyeceğim deyin.

Çok zor değil karşı çıkmak.

Son dönemde yaptığım şey gözdağı vermek değil direk vurmak ama bunu son plana alıyorum bu yüzden farklı önerilerinize ihtiyacım var.
Hocam peki daha önce hiç içindeki kabloları çıkartmak aklınıza geldi mi?

O nasıl olacak hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı