Misafir Çocuğundan Kurtulma Taktikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana hep yaramazları gelmiş o zaman 🤠

Bazı çocuklar iyi oluyor ama.
Çocukları bilmem. Ama biz normal değiliz, diyeyim sana. Gece saat 02:00'de bir teklonoji forumunda çocuklardan konuşuyoruz. Bence uykumuz gelmiş. 🤣

Ayrıca gece yazmak çok tehlikeli. Bütün avcı modlar sakinlik olduğu için yazılanlara direkt focuslanıyor. Av olmadan yatalım bence. 🤠

Çocukları bilmem. Ama biz normal değiliz, diyeyim sana. Gece saat 02:00'de bir teklonoji forumunda çocuklardan konuşuyoruz. Bence uykumuz gelmiş. 🤣

Ayrıca gece yazmak çok tehlikeli bütün mod avcılar sakinlik olduğu için yazılanlara direkt focuslanıyor. Av olmadan yatalım bence. 🤠

Konu da çocuk var. O yüzden çocuklardan konuşmak bence normal. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu mayısta açılmış 3 aydır çocuklar hâlâ PC'nin başında mı?
Veya buna dikkat eden tek kişi ben miyim?
Ama öyle olmaya bile düşüncesi komik bence.

"Bilgisayar, bilgisayar" diyerek ağızları sulu ve gözleri kudurmuş gibi bakıp koşarak gelen misafir çocuklarına yaradana sığınıp gelişine tekme koyarsanız sonuç mutlulukla bitiyor.
Valla arkadaş yani bu yaştaki çocukların bilgisayar oyunu diye kuduz kapmış köpeğe dönmeleri çok acayip ya.

Konuda çocuk var. O yüzden çocuklardan konuşmak bence normal. 😅
Benim gerçekten uykum gelmiş. Konuda çocuk var deyince eski mesajlara dönüp kim bu çocuk, diye aradım. Bildiğin konuda çocuk aradım. Jeton geç düştü. 🤣
Konu mayısta açılmış 3 aydır çocuklar hâlâ PC'nin başında mı?
Veya buna dikkat eden tek kişi ben miyim?
Ama öyle olmaya bile düşüncesi komik bence.
Hoş geldin, ''troll kardeş''. He, bir sen fark ettin. 🤣

Hoş geldin, ''troll kardeş''.
Hoş bulduk.
hoş geldin.PNG

ban.PNG

Oynatmıcan aslında oturacan bak şimdi bak diyerek izletecen :D Ben ilkokula gidiyodum galiba pentium 2 166 Mhz bir PC vardı kuzenimde ben atari anca oynuyorum o zaman ilk defa üst düzey bi PC görmüştüm 1000 dolar küsüre filan almışlardı o zamanlarda bile NFS 2 oynuyordu birde Hard Truck 2 yada 1 ikisinide oynadı hatta otururdum yanına bende oynucam diye 5 dk filan anca oynatırdı bütün akşam boyunca :D ne günlerdi len.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı