Misafir çocuğundan kurtulma yöntemleri

Ne yapayım

• Döveyim

Oy: 55 65,5%
  • Saklayım

Oy: 23 27,4%
  • Söyleyeyim

Oy: 17 20,2%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Halanız ayıptır sorması hiç mi utanmıyor çocuğu sizin malınıza zarar verirken? Bu iş taktikle çözülecek bir şey değil ağzınızı açıp gözünüzü yummanız gerekiyor.

Yok utanmıyor anlamıyorum ki çocuğuna telefonu veriyor bitti.

O imkansız. Çünkü bir kere gördüler ya onu illaki her geldiklerinde çıkacak o. Ben de aynısını yaşadım yüzlerine küfür edince her şey tatlıya bağlandı. Gerçi babam 1 hafta konuşmadı ama olsun artık böyle problemlerim yok.

Bazen biraz gürültü çıkmadan bazı işler düzelmiyor. En doğrusunu yapmışsınız hocam :D.

İki yöntem var, annesine durumu izah etmek veya duruma el koymak :) çocuk geldiğinde ya Xbox'inizi kaldırın ya da başka bir bahane uydurun hocam. Ayy okuyunca canım sıkıldı çok geçmiş olsun.

Hocam kırarken video kaydına alın. Ve her kırdığında halanızda ürünün fiyatının yarı parasını isteyin tamir parası olarak.

Şu ana kadar hep cebimden ödedim bundan sonra siz ödeyeceksiniz ödemek istemezseniz hiç getirmeyin çocuğunuzu ben bakıcı değilim deyin.

Hocam kırarken video kaydına alın. Ve her kırdığında halanızda ürünün fiyatının yarı parasını isteyin tamir parası olarak.

Şu ana kadar hep cebimden ödedim bundan sonra siz ödeyeceksiniz ödemek istemezseniz hiç getirmeyin çocuğunuzu ben bakıcı değilim deyin.

Tabi bunun kibar halini söyleyin hocam :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı