Misafir çocuğundan kurtulma yöntemleri

Ne yapayım

• Döveyim

Oy: 55 65,5%
  • Saklayım

Oy: 23 27,4%
  • Söyleyeyim

Oy: 17 20,2%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Hocam maalesef ki bu işler anlattığınız gibi saklamayla dövmeyle olmuyor. Benim odam tamamen koleksiyon parçalarından oluşuyor ve misafir çocukları her geldiklerinde en az bir parça kırılıyor. Annesiyle vs. konuşmadan halledilecek gibi değil.

Hocam maalesef ki bu işler anlattığınız gibi saklamayla dövmeyle olmuyor. Benim odam tamamen koleksiyon parçalarından oluşuyor ve misafir çocukları her geldiklerinde en az bir parça kırılıyor. Annesiyle vs. konuşmadan halledilecek gibi değil.

Kesinlikle.

Son dönemde yaptığım şey gözdağı vermek değil direk vurmak ama bunu son plana alıyorum bu yüzden farklı önerilerinize ihtiyacım var.

1615239494116.png

Şöyle bir uygulama önerebilirim size üstte olduğu gibi en kalınından ve en dayanıklı gözüken plastik kelepçeden alın.

Ardından odya koyun ellerini veya ayaraklarını bağlayın ellerini şöyle bağlayın küçük bir halka yapın o halka aracı görevi görsün. Ayaklarında ise bu ara bağı geniş ve 2 adet yapın en azından hafif özgürlük sağlarken büyük bir sıkıntı ve kaçamamazlık durumu yaşayacaktır.

Bir süre sonra düzgün duracağına dair söz alın ve çözün.

1615239907405.png

Hocam işlemci fanı varsa onu sökün macunsuz bir şekilde koyun 10 saniye anca çalışır çocuğa bozdun diye baskı halaya ters tavırlar yaparsınız (denemeyin, işlemcinin yanma gibi bir riski olabilir)

Yeni konular

Geri
Yukarı