Misafirlikte başınıza gelen en utanç verici şey

bilgiliadam

Decapat
Misafirlikte başınıza gelen en utanç verici şey.

Benimki misafirliğe gittiğimde tuvalete girdim, sifonu çektim sifon elimde kaldı. Ne yapacağımı bilemedim. Şimdi ev sahibine gidip sifonu gösterip bu elimde kaldı diyemezdim. Sonra onu orada bıraktım ve çıktım. Allah'tan kimse farkında olmadı. Sizin de böyle hikayeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Giydiğim çorabın parmak kısmının yırtık olduğunu ayakkabıyı çıkardıktan sonra fark ettim bu birincisiydi. İkincisi de geceden süt içmiştim ertesi gün de arkadaşımın evine gitmiştim sürekli salmıştım. Neyseki ortamda kız yoktu orada bi avantajım olmuştu. :ROFL:

İlkokulda hoca parayla matematik kursu veriyordu. Okula komisyon vermemek için aramızdan bir kızın evinde toplanıyorduk. Neyse, bir gün çok sıkıştım tuvalete gittim. Lan büyük abdesti bıraktık sifonu çektim tuvalet kağıdı yok. Bir kaldırdım kafamı taaa en üst rafa koymuşlar. Rezil olacağım diye kimseyi de çağıramadım. Zaten kızın annesiyle babası rahat çalışalım diye evden çıkıyorlardı. Neyse, totomda 2 avuç b*k var duramam da öyle. Kapının arkasında askılıkta bornozu gözüme kestirdim. Bağlıydı, açtım iç kısmına malum malzemeyı sildim. Avuç avuç b*k oldu. Neyse anlamasınlar diye bağladım ipini koydum. Benden sonra bir kız daha tuvalete gitmişti. Diğer gün bir gittim kursa, suratlar 5 karış :D Benden sonra giden kız kursu bıraktı, taşınmışlar. Suç da ona kaldı :D

İlkokulda hoca parayla matematik kursu veriyordu. Okula komisyon vermemek için aramızdan bir kızın evinde toplanıyorduk. Neyse, bir gün çok sıkıştım tuvalete gittim. Lan büyük abdesti bıraktık sifonu çektim tuvalet kağıdı yok. Bir kaldırdım kafamı taaa en üst rafa koymuşlar. Rezil olacağım diye kimseyi de çağıramadım. Zaten kızın annesiyle babası rahat çalışalım diye evden çıkıyorlardı. Neyse, totomda 2 avuç b*k var duramam da öyle. Kapının arkasında askılıkta bornozu gözüme kestirdim. Bağlıydı, açtım iç kısmına malum malzemeyı sildim. Avuç avuç b*k oldu. Neyse anlamasınlar diye bağladım ipini koydum. Benden sonra bir kız daha tuvalete gitmişti. Diğer gün bir gittim kursa, suratlar 5 karış :D Benden sonra giden kız kursu bıraktı, taşınmışlar. Suç da ona kaldı :D
Tür olarak üstünlüğümüzü sorgulattın bana...

Snake %100

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı