Utanç verici anılarınızı anlatın

Sıra bende. İlkokul'da hocanın masasındaki eşyaları yere atmıştım ağlayarak. Neden hatırlamıyorum.

Ortaokulda, Annem bana patatesli pilav koymuştu. Beğendiğim yemeği tabikide boş boğazlık yaparak yiyeceğim. Aradan 1-2 ders geçiyor sonrada gazı salıveriyorum. Bayada sesli olmuştu. Sınıfa rezil olmuştum. Yetmiyormuş gibi yanımda oturan kıza ve hocayada rezil oldum. Derin bir travma bıraktı demeyeceğim ama aklıma geldikçe kendimi sorguluyorum. Pilavın tadıda mükemmeldi :D

7 8 yaşında yazlıkta iken kız arkadaşlarım ile oynarken roleplay gibi bir şey idi. Beyinsiz orangutan 'Kardeşim niye bizi takip ediyorsun mu taciz ediyorsun?' gibi öyle bir şey demişti sadece bisiklet ile geziyorduk. Tam da lokalin önünde herkes bize bakmıştı çok utanmıştım. Onla da arkadaşlığımı kestim hala hatırlayınca çok utanıp öfkeleniyorum...

Ortaokulda, Annem bana patatesli pilav koymuştu. Beğendiğim yemeği tabikide boş boğazlık yaparak yiyeceğim. Aradan 1-2 ders geçiyor sonrada gazı salıveriyorum. Bayada sesli olmuştu. Sınıfa rezil olmuştum. Yetmiyormuş gibi yanımda oturan kıza ve hocayada rezil oldum. Derin bir travma bıraktı demeyeceğim ama aklıma geldikçe kendimi sorguluyorum. Pilavın tadıda mükemmeldi :D
Benzeri banada olmuştu ama kimse farketmedi😎

İlkokul 1. sınıftım, son ders aşırı tuvaletim gelmişti ve hoca salmamıştı çünkü önceki dersler de izin almıştım. Asıl sıkıntı ishal olduğum için kendimi patlayacak gibi hissediyordum. Zil çaldı ve son canımla tuvalete doğru koştum fakat tuvalet kapalıydı. İsyankar bir biçimde eve doğru yürürken Feminist hoca yüzünden tutamayıp altıma yaptım ama öyle böyle değil. Pantolonu tutarak eve yürüyorum ve altıma sıçmış bir vaziyette olduğum için insanlardan uzak bir şekilde ara sokaklardan eve gitmeye çalışıyordum. Kollarım ağrıdığı için pantolon düşüyordu ve düşerken "LAP" diye ses çıktı. Deadlift yapar gibi pantolonu kaldırdım ve zor adımlar ile eve ulaştım. 7 yaşındaki bir çocuğa göre fazla dayanmıştım ve son bombayı yaparak pantolonu yere bıraktım. Annemin o bakışını hala unutamıyorum.

Bir gün sabah metroya binecektim ama gece uyumamıştım o yüzden çok uykuluydum. O turnike bölgesinde paramı yere düşürmüşüm, fark etmemiştim. Arkadan bir abi gelip söyledi ve paramı geldi. O an adama teşekkür ederim diyeceğime yanlışlıkla dalgınlıktan özür dilerim demiştim. Orada utanmıştım bayağı.

Geri
Yukarı