Misafirlikte başınıza gelen en utanç verici şey

Misafirlikte başınıza gelen en utanç verici şey.

Benimki misafirliğe gittiğimde tuvalete girdim, sifonu çektim sifon elimde kaldı. Ne yapacağımı bilemedim. Şimdi ev sahibine gidip sifonu gösterip bu elimde kaldı diyemezdim. Sonra onu orada bıraktım ve çıktım. Allah'tan kimse farkında olmadı. Sizin de böyle hikayeleriniz var mı?

Ben tuvalete gitmiştim neyse tuvaletimi yaptım sifona basıyorum hiçbir şey olmuyor benden sonrada girmek isteyenler var, en sonunda dayanamadım ev sahibine söyledim bana kova içinde su vermişti ama çok utanmıştım.

14 yada 15 yaşındaydım misafirin üstüne yemek dökmüştüm. Ortam baya kalabalıktı 5, 10 filan değil baya kalabalıktı çok utanmıştım.

Annem ve Anneannem'in en yakın arkadaşlarının hazırladığı bir gün vardı, Anne-Kız Anne-Kız günü yani, 2 Anne-Kız toplanmışlar, biz misafirdik. Ben de o zamanlar varsa 5 yaşındayım, anneannem ve annem türk kahvesi içmeyi çok severler, ben tam sohbete daldıkları an, ev sahibinin halısına annem ve anneannem'in kahvelerini dökmüştüm ve halı beyazdı, sonrasını cidden hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı