MİT kariyer başvuru formunda ameliyat kısmından elenir miyim?

ewer

Femtopat
Daha fazla  
Bu tamamen mit başvurusu form. Bu şekilde bayağı çok soru soruyor ve sağlık konusunda da eğer 5 cm uzaktan baktığında duruş bozuklu. Varsa veya yara izi dikiş izi ameliyat izi almıyorlar. Onu biliyorum da lakin daha önce göbek fıtığı oldum ameliyat kısmını doldurdum direk elenir miyim? Yoksa diğer şartlara da bakılır eğer o şartlarda daha iyi olduğumu gördüklerinde alırlar mı? Lütfen bu tür TSK ya da bunun gibi askeri sınavlarda böyle bilgisi olan biri varsa yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1637239292985.png
    1637239292985.png
    423,1 KB · Görüntüleme: 298
Bu tamamen mit başvurusu form. Bu şekilde bayağı çok soru soruyor ve sağlık konusunda da eğer 5 cm uzaktan baktığında duruş bozuklu. Varsa veya yara izi dikiş izi ameliyat izi almıyorlar. Onu biliyorum da lakin daha önce göbek fıtığı oldum ameliyat kısmını doldurdum direk elenir miyim? Yoksa diğer şartlara da bakılır eğer o şartlarda daha iyi olduğumu gördüklerinde alırlar mı? Lütfen bu tür TSK ya da bunun gibi askeri sınavlarda böyle bilgisi olan biri varsa yazabilir mi?
Psikolojik rahatsızlık, sürekli devam eden hastalık. Şansın çok çok düşük.

Psikolojik rahatsızlık, sürekli devam eden hastalık. Şansın çok çok düşük.

Değil mi o da annemin zoruyla ağlaya ağlaya oldum ama mesela bir sürü şart var yani ehliyet daha önce meslek lisans falan bunlar kaliteli olursa tek sorun ameliyat benim için aslında rahatsız etmiyor psikolojik olarak beni kriterlerim iyi olsa ve ameliyatta tek o olsa belki olur

Ameliyat elenmek için tek başına bir sebep olmaz. Sonuçta oraya giren herkes ajan olup sahada çalışmıyor. Ama psikolojik rahatsızlık elenme sebebi olabilir.

Önemli olan seni rahatsız etmemesi değil, seni hiç tanımayan birinin bu formu gördüğünde rahatsız olup olmaması.

Ameliyat elenmek için tek başına bir sebep olmaz. Sonuçta oraya giren herkes ajan olup sahada çalışmıyor. Ama psikolojik rahatsızlık elenme sebebi olabilir.

Yani bana şunu söylüyorsunuz ameliyatla da değil psikolojik ameliyat dışında bir rahatsızlığın varsa elenme sebebidir birçok soru sormuş bayağı sertifika staj çalışma yakın arkadaşımı bile sormuş formda zaten bir arkadaşla birlikte hazırlanıyoruz o yüzde yüz girer çünkü babası eğitiyor ve babası orada çalışıyor sosyal medyada kimse kimseyi tanımadığı için bunu söylersem bir şey olacağını sanmıyorum beni eğiten yok arkadaşlar listesinde onu da eklerim orada zaten en yakın o
Tanıdık varsa forma gerek yok. 🙃
var ciddiyim bu arada ama onun desteğine ihtiyacım yok

Yani bana şunu söylüyorsunuz ameliyatla da değil psikolojik ameliyat dışında bir rahatsızlığın varsa elenme sebebidir birçok soru sormuş bayağı sertifika staj çalışma yakın arkadaşımı bile sormuş formda zaten bir arkadaşla birlikte hazırlanıyoruz o yüzde yüz girer çünkü babası eğitiyor ve babası orada çalışıyor sosyal medyada kimse kimseyi tanımadığı için bunu söylersem bir şey olacağını sanmıyorum beni eğiten yok arkadaşlar listesinde onu da eklerim orada zaten en yakın o.

Var ciddiyim bu arada ama onun desteğine ihtiyacım yok
O zaman arkadaşın da seni eğitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı