MKV dosyaları ses dosyası olarak gözüküyor

Müstesna

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde birkaç tane MKV dosyası var fakat bu dosyaları bazı player ve video düzenleme programlarına attığımda ses dosyası olarak geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Mediainfo uygulamasıyla bilgilere bakıp ekran görüntüsü atın bakalım.
Programı burdan edinebilirsiniz
1606778035805.png

Doğru yeri mi attım, emin değilim.

Merhabalar, elimde birkaç tane MKV dosyası var fakat bu dosyaları bazı Player ve video düzenleme programlarına attığımda ses dosyası olarak geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bazı Player derken? Sağ tıklayıp MPC ile açar mısınız?

Görüntü yoksa mkvtoolnıx indirin. Konteyner içindeki ses ve görüntü verisini görebilirsiniz.

Bu kodek yüksek verimli HEVC 265 VLC MPC açar Windows Player'le açmak için klite codec Windows moviden açmak için Microsoft mağazadan eklenti yüklemen gerek.
Buradan edinebilirsin
Mağazaya yönlendirir.
Videoyu açmak sorun değil, ben bu videoyu nasıl Mp4'e çevirip bir video düzenleme uygulamasında açabilirim? Bir kaç yöntem denedim fakat Mp4 yine ses olarak geldi.

Videoyu açmak sorun değil, ben bu videoyu nasıl MP4'e çevirip bir video düzenleme uygulamasında açabilirim? Birkaç yöntem denedim fakat MP4 yine ses olarak geldi.

Verdiğim eklenti sayesinde çoğu video düzenleme uygulamaları 265 HEVC tanıyacak zaten örneğin Adobe Movavi vs mevcut video avc 264 çevirmek için handbrake vidcoder tarzı converterler kullanabilirsin.
Handbrake indir
Vidcoderi indir
veya kısayoldan mkv dosyalarını mp4 çevirmek için
MkvToMp4 kullan
portable uygulamadır

Verdiğim eklenti sayesinde çoğu video düzenleme uygulamaları 265 HEVC tanıyacak zaten örneğin Adobe Movavi vs mevcut video avc 264 çevirmek için handbrake vidcoder tarzı converterler kullanabilirsin.
Handbrake indir
Vidcoderi indir
veya kısayoldan mkv dosyalarını mp4 çevirmek için
MkvToMp4 kullan
portable uygulamadır
Teşekkürler, yöntemlerinizi deneyip sonuçları yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı