MLD 480 GB SATA SSD alınır mı?

MLD önerilmeyen bir SSD. Biraz daha koyun bunu alın bence, 90₺ için değer:

Bencede kardeş en doğrusunu yaparsın.
Teşekkür ederim yorumlar için.🙂

MLD önerilmeyen bir SSD. Biraz daha koyun bunu alın bence, 90₺ için değer:
Sorunsuz bir model mi bu? Ve Elmacık satıcısı güvenilir mi acaba?

Sorunsuz bir model mi bu? Ve Elmacık satıcısı güvenilir mi acaba?
Evet, satıcı pek çok elektronik satışı yapan bir firma, puanından da bakabilirsiniz, SSD ise B kategorisinde güzel bir SSD. Kaynak:

Çok teşekkürler, almaya karar verirsem MLD yerine PNY alırım o zaman.
Şu anlık 480 GB segmentinde bulabildiğim en ucuz ve kaliteli SSD buydu, piyasa durumuna göre değişir. Şu anlık alma planınız varsa bu SSD'yi alabilirsiniz ama dediğim gibi piyasa değişken olduğundan farklı markalar da ucuza denk gelebilir, ihtiyacınız olursa konu açabilirsiniz.

Şu anlık 480 GB segmentinde bulabildiğim en ucuz ve kaliteli SSD buydu, piyasa durumuna göre değişir. Şu anlık alma planınız varsa bu SSD'yi alabilirsiniz ama dediğim gibi piyasa değişken olduğundan farklı markalar da ucuza denk gelebilir, ihtiyacınız olursa konu açabilirsiniz.
Acelem yok aslında acil ihtiyacım değil, yılbaşından sonra her şeye zam gelirse diye şimdi alsam mı diye düşünüyorum.

Bende 500 gb M2 SDD var, alacağım SATA SSD'ye oyun yükleyeceğim.
Ssd'lerde Dram windows kurulacaksa daha önemli deniyordu ama gene de daha kaliteli bir ürün tavsiye ederim. Wd green Ssd'lerin 3d nand kullanmaya başladığı ve sm2258xt kontrolcüden kurtuldu diye bazı kaynaklarda gördüm. Bendeki sahte galiba ama windows kurdum memnunum şimdilik. İzoly satıcısından bir şey almam bir daha, hata yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı