MMORPG önerisi

Evet Babadir ama oynadin mi? Çünkü WoW tavsiye edenleri çoğu oynamadan sadece populer ve klasiklesmis olduğu ve WoW yazmak için öneriyor :D
Bunlarda ekleme;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izle Dungeon var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstanbul Kıyamet Vakti'ni önerebilirim eski bir oyundur, yapımcılar oyunla ilişiğini kesmiştir güncelleme gelmiyordur falan filan ama harbiden hikayesi sağlam bir oyundur. İstanbul'un belli bölgelerini haritasında barındırır. Yıllar boyu oynadım sıkılmadım. Hesap kasmayı geçtim bence herkesin en az bir kere girmesi gerek atmosferi tatmak için.

Merhaba baymayacak bir MMORPG önerisinde bulunur musunuz? 12 yıldır aktif olarak Metin2 ve KO oynuyorum artik bunalttı. BDO denedim geçen ama tecrubeli arkadaşlar bulaşma dedi, beni de pek sarmadı açıkçası. Platform olarak telefon veya bilgisayar fark etmez ikisinden de önerebilirsiniz. Türkçe olursa iyi olur, olmazsa sorun değil.

Not: Anime, cartoon tarzi önermeyin. Daha vahşi ve gerçekçi MMORPG'leri severim. Main sınıfım berserker, o yoksa Warrior'dır.

PC: 12400F + RTX 2060 Super.
Telefon: Huawei nova 9 SE.
Black Desert ve Neverwinter olabilir.

İstanbul Kıyamet Vakti'ni önerebilirim eski bir oyundur, yapımcılar oyunla ilişiğini kesmiştir güncelleme gelmiyordur falan filan ama harbiden hikayesi sağlam bir oyundur. İstanbul'un belli bölgelerini haritasında barındırır. Yıllar boyu oynadım sıkılmadım. Hesap kasmayı geçtim bence herkesin en az bir kere girmesi gerek atmosferi tatmak için.
Online nasıl?

Geri
Yukarı