MMORPG oyun önerisi

Kleith

Hectopat
Metin 2 oynadım biraz fakat oyun çok boş ve biraz araştırdığıma en leş MMORPG olabilecek potansiyele sahip olduğunu öğrendim ve şimdi MMORPG bakıyorum. Oynamak için. Tabii ki her listede en başı çeken WoW'u oynamak isterim fakat aylık 11 Euro biraz fazla. O yüzden mümkünse ücretsiz ya da tek seferlik alım ile oynanan önerileri bekliyorum. Aklımda Nostale var fakat emin değilim? İndirmeye değer mi?

Metin 2 oynadım biraz fakat oyun çok boş ve biraz araştırdığıma en leş MMORPG olabilecek potansiyele sahip olduğunu öğrendim ve şimdi MMORPG bakıyorum. Oynamak için. Tabii ki her listede en başı çeken WoW'u oynamak isterim fakat aylık 11 Euro biraz fazla. O yüzden mümkünse ücretsiz ya da tek seferlik alım ile oynanan önerileri bekliyorum. Aklımda Nostale var fakat emin değilim? İndirmeye değer mi?
Kanka neverwinter diyip gidiyorum. Fazla söze gerek yok.

Parasına değebilecek en iyi MMORPG oyun Black Desert Online olabilir P2W yanı var ama zevk veriyor mu ben ona bakarım.
Aynı yapımcının olan Shadow arena da güzel oyun ben gayet zevk aldım oyundan.

Bence BDO'ya hiç başlama. Nedeni ise oyuna para yatırmadan pek eğlenmeniz mümkün değil. Değerli paket falan almanız gerekecek bir süre sonra ama bunu göze alarak 2500 saat oynadım oyunu. Oyun zevkli ama dediğim gibi bi tık cep yakıyor.

10 yıl LOTRO oynadım ki hala arada giriyorum. İstersen bakabilirsin. Ancak tamamen ücretsiz değil ve Türk yok denecek kadar az oyuncusu var Türkiye'den. Bunlar sorun değil ise başla derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı