MMORPG oyunlarda mouse sorunu

231981

Kilopat
Makaleler
1
Herkese iyi forumlar. PUBG Mobile'de hile çok fazla olduğu için bende yeni oyun arayışına girdim MMORPG hastası biri olduğum için aıon Online ve guild wars 2 indirdim ve oynuyorum. Lakin bu bir sorun mu yoksa oyunların kontrolleri mi böyle bilmiyorum ama bu iki oyunda da mouse'yi oynatınca kamera sağa sola dönmüyor karakter sabit kalıyor. Sadece mouse'nin sağ klik tuşuna basılı tutunca mouse'yi hareket ettirdiğiniz zaman kamera dönmeye başlıyor. İki oyununda ayarlarını kurcaladım fakat bulamadım. İstediğim şey kısaca mouse'nin sağ klik tuşuna basılı tutmadan serbest bir şekilde hareket edebilmek. Yardımcı olabilir misiniz?

Bildiğim kadarıyla MMORPG oyunların büyük bir çoğunluğu, bu şekilde bir kamera yönetimi kullanıyor.

Bakacağım eğer olursa yazarım inşallah olur.

Yemin ederim sildim ya hemen indireyim geri. Mystel mi ne galiba türkler çok varmış bu sv de ona gireceğim.

Knight Online hayat offline.

Geçti onun devri.

Doğru diyorsun dostum yeniliğe pek açık biri değilim herhalde

@Calquter hocam BDO'yu açtım dediğiniz ayarı yapınca görüntü çok kötü oluyor oynanmıyor resmen ama bütün ayarları düşüğe çektim çözünürlüğü 1080p yaptım güç modunu da kapattım Velia gibi insanların çok olduğu yerlerde 25-30 FPS ama şehir dışına yada köy dışına çıktığım an 60 FPS sabit akıcı oynatıyor 1-2 saat kadar oynadım görev bile yaptım hatta. GTX 275'de ne cevherler varmış
Güncelleme : Arkadaşlar Guild Wars 2'de ki mouse sorununu çözmüş bulunmaktayım. Ayarlardan çok kolay bir şekilde oluyormuş boşuna uğraşmışım valla Bir tuş atıyorsunuz mesela " z " tuşu olsun. Z tuşuna basınca imleç kayboluyor ve mouse serbest oluyor BDO gibi sağa sola rahatça mouse tuşuna basılı tutmadan dönebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…