MMORPG oyunlarında grafik saplantılığı

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar.

2009-2013 yıllarında soluksuz oynadığım Metin 2 ve alternatifleri oynanabilirken şu an teknolojinin de gelişmesiyle nam salmış MMORPG oyunlarını oynamıyorum. Bunu sadece MMORPG oyunlarında yaşıyorum. Genel olarak bakıldığında hiçbir zaman oyunlarda grafik aramam. Getir Diablo'yu, getir Fahrenheit'i oynarım. Seçicilik olmadığı için çok geniş oyun bilgisi yelpazesine sahibim. Çok uzun zamandan beri MMORPG oyunu arıyorum ve istediğimi bulamadım. Black Desert baktım, çok geniş ve detaylı olmasıyla farklı oyunların harmanı olarak sunulduğu görülebiliyor. Halbuki çok geniş değil, Metin 2 zevki versin yeter. Aradığım sistem basit olması değil, detaylı olmaması. Silkroad Türkiye sürümü şu an beta halinde olup girmeyi düşünüyorum ve girip bağımlı hale gelmek istediğim MMORPG oyun arıyorum. "Silkroad veya bu tür MMORPG oyunlarına başlamak için 2020 geç sayılır mı? Bu tür oyunlar tabii ki grafik vadetmiyor. Vereceğiniz cevaplar değerli. Bu tür dahilinde siz neler oynuyorsunuz? Neler tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Final Fantasy XIV, Lost Ark, Archeage, Elder Scrolls Online gibi oyunları deneyebilirsiniz.

Silkroad hakkında:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı