MMORPG Tavsiyesi

Last Avenger

Hectopat
Daha fazla  
15 yıldır aktif olarak Metin2 oynuyorum ama artık pay to win olayı iyice kendini hissettirdi. Uzun zamandır öyle ama bana artık rahatsız edici gelmeye başladı. MMORPG oyunların genelinde pay to win olayı vardır ama minimum düzeyde olanlarına başlamayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz güzel sıkmayan online sayısı iyi olan oyun var mıdır?
Riot Games'in MMORPG projesini duydum ama çok bekletecek gibi.

Online sayısı en çok şu an lostk Ark'ta mevcut. Ondan sonra Final Fantasy 14 ve World of Warcraft geliyor. Lost Ark ücretsiz fakat end Game'de para yatırmak gerekebiliyormuş P2W derecesi ne durumda bilmiyorum oynamadım. Final Fantasy aylık bir aboneliği var 11 veya 12 dolar falan olması lazım yine WoW gibi bir ücrete denk geliyor. Fakat WoW'da aylık oyun parasını çıkartabiliyorsun belli bir süreden sonra. Bu dediğim MMORPG'lerde PvE'ler ön planda. PvP'yi çok seviyor isen Elder Scrolls Online öneririm. Onda end Game'im ve yeterince bilgiye sahibim. Açık dünya bir PvP sistemi var ve en güzeli seni class ve silah seçiminde özgür bırakıp tamamen kendi Build'in ile PvP'ye bulaşıyor olman. Elder Scrolls Online'da sadece aylık Premium sistemi var P2W'lik bir olay yok, Premium alınırsa ekstra özellikler sağlanıyor. Mesela yerden topladığın materyallerin envanterde yer kaplamaması, craft bag'ine gitmesi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı