MNG Kargo mu Sürat Kargo mu daha hızlı teslimat yapar?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Uzun bir bekleyiş sonunda maaşımı alabildim. Sinerji DA-S1 Ryzen 5 5600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Gaming PC] Bu sistemi satın alacağım sipariş esnasında kargo seçimi yapabiliyorum, bilgisayar hafta sonuna kadar elime ulaşabilse harika olur, haftaya 2 gün iznim var tadını çıkarırım. Hangi kargo firması daha hızlıdır? 20 günlük karın ağrılı bekleyişim sonunda son buluyor şükürler olsun.

1631036748946.png

İzmir'de yaşıyorum mecbur kargo ile almam lazım.

Dosya Ekleri

• 1631036288287.png
    1631036288287.png
    29,3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir bekleyiş sonunda maaşımı alabildim. Sinerji DA-S1 Ryzen 5 5600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Gaming PC] bu sistemi satın alacağım sipariş esnasında kargo seçimi yapabiliyorum, bilgisayar hafta sonuna kadar elime ulaşabilse harika olur, haftaya 2 gün iznim var tadını çıkarırım. Hangi kargo firması daha hızlıdır? 20 günlük karın ağrılı bekleyişim sonunda son buluyor şükürler olsun.

Eki Görüntüle 1160529

İzmir'de yaşıyorum mecbur kargo ile almam lazım.

Mng.

Yorum yapan ilk üç kişinin üçünün de MNG demesine göre vardır bir bilinen diyorum ve MNG seçiyorum o zaman, peki sistem haftasonuna kadar ulaşır mı sizce ne diyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz daha doğrusu.

Yorum yapan ilk üç kişinin üçünün de MNG demesine göre vardır bir bilinen diyorum ve MNG seçiyorum o zaman, peki sistem hafta sonuna kadar ulaşır mı sizce ne diyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz daha doğrusu.

İzmir'i bilmiyorum fakat en geç cmt/pzt ulaşır gibi.

Geri
Yukarı