MNG Kargo rezaleti

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Trendyol'dan Razer Viper Mini mouse aldım. MNG Kargo ile geldi. Güvenliğe bırakıp gitmişler daha doğrusu. Kutu parçalanmış ve ezilmiş olarak geldi. Paketi açarken videosunu çektim fotoğrafları elimde var. Durduk yere öfkelendim sabah sabah :D Bu durumda ne yapmam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Bu meseleyi kargo şirketine mi bildireyim yoksa satın aldığım yere mi? 1 yıldızlı yorum atıp orada mı belirteyim durumu yoksa arayayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ya, gerçekten MNG kargo, hayatımda kullandığım en berbat kargoydu. Bir kulaklığımı yaklaşık iki haftadır evime bırakamıyordular. Sonuçta geldikleri zaman bana arayıp çabuk ol dediler, acayip sinirlendim.

Üründe hasar yoksa ve çalışıyorsa uğraşmaya değmez. 200-300 TL’lik ürünün paketi yırtıldı diye abartmaya gerek var mı? Ürüne neden 1 yıldız veriyorsun? Kusurlu olan kargo şirketi.
Sen olsan ne yapardın ? Bu kutunun üstüne basmışlar.
IMG_20220512_153209.jpg
IMG_20220512_153224.jpg

Üründe hasar yoksa ve çalışıyorsa uğraşmaya değmez. 200-300 TL’lik ürünün paketi yırtıldı diye abartmaya gerek var mı? Ürüne neden 1 yıldız veriyorsun? Kusurlu olan kargo şirketi.
Bu kargoyla gönderen kişi satıcıdır, onunda suçu var, daha iyi kargo seçmeliydi kendi ürünleri için.

Satıcının bir suçu olduğunu düşünmüyorum, kargo personelinin hatası. Bu paketin üzerine ağır bir şey koymuşlar bu hale gelmiş satıcının çelik kasa içerisinde gönderecek hali yoktu. Belki farklı bir MNG çalışanına denk gelse paketi üste koyup zarar gelmemesini sağlayacaktı.

Trendyol ile iletişime geçin. Bu tip durumlarda arada sırada kupon verebiliyorlar. Fareyi de iade edin ilerde sorun oluşturabilir belli olmaz. Para veriyoruz sonuçta.

Geri
Yukarı