MNG Kargo rezilliği

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hayatımda kendini daha fazla yerin dibine sokacak rezil bir kargo şirketi görmedim. 3 gün önce aldığım ürün sözde dün (bütün gün evde olmama rağmen) gelmiş, hatta beni 3 kere aramışlar (tabii ki yok öyle bir şey). Ardından şubesini aradığımda yarın(yani bugün) tekrar dağıtıma çıkacağını ve kesin elimde olacağı söylendi, fakat ne gelen ne giden olduğunu görünce şubeyi aradığımda 2 kere yüzüme telefon kapatıldı. Amazon'un böyle rezil bir kargo şirketine kargo vermesi aşırı saçma açıkçası. Mümkünse MNG en son alternatifiniz olsun. Gelirse bile o mangaların artık istediğim bir görünümde olacağını sanmıyorum. Eğer deforme vs. olduysa anında iade etmeyi düşünüyorum.

Kanka MNG Kargo rezilliği niye dedin ki? Personel sorunu bu. Yurt içi kargoda da aynı sorunu yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kere telefonu yüzüme kapattılar, kargonun şu an ne durumda olduğunu bile bilmiyorum.

Hocam öyle bir rezillik olamaz nedir bu ya hele müşteri temsilcisininin böyle bir şey yapması cahilliktir kendilerini ne zannediyorlarsa onların görevleri sadece müşteriye yardım etmektir gerçekten geçmiş olsun bir şekilde yerini bulmalısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı