MNG Kargo teslimat yapmayıp şubeden alınmasını söylüyor

AusWitzh

Hectopat
Üniversite için yaşadığım şehir olan Bartın'da MNG Kargo asla teslimat yapmayıp şubeden aldırıyor, Aras Kargo ise kafasına göre bazen teslim ediyor bazen de yurdum için teslimat alanı dışında deyip teslim etmiyor. Kargo sayısı fazlaysa geliyorlar. Farklı kargo firmaları sendeo, yurt içi, HepsiJet, kolay gelsin, ty Express kapının önünde teslimat yapıyor. Bu MNG ve Aras Kargo'yu nereye şikayet edebiliriz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240418_174723_edit_233709972573813.jpg
    Screenshot_20240418_174723_edit_233709972573813.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 33
Klasik Türk kargosu rezillikleri işte. Herhangi biryere şikayet yaparsan bence sonuç çıkmaz ama.
Bende öyle düşündüğüm için 1.5 yıldır şikayet etmiyorum ama 3.5 yılım daha var denemem gerek.

Bana şubeye gelin de demediler. Eve geldik yoktunuz deyip iptal ettiler.
Yoksak sonraki gün tekrar teslimatı denemeleri gerek. Kolay gelsin ve Hepsijet ile bu şekilde anlaşabiliyorum. Siparişi ederken kargo şirketini seçebilsek güzel olurdu.

Geçen hafta Kolay Gelsin 2 kere eve geldi şansa birinde tuvalette birinde banyodaydım, hafta içi evde olmayacağım için adres değiştim 3. kez gelip yeni girdiğim adrese getirdiler.
Kapıdan döndükleri her sefer için kurye kendisini ve kapının fotoğrafını çekip siteye yüklüyor.

Geçen hafta Kolay Gelsin 2 kere eve geldi şansa birinde tuvalette birinde banyodaydım, hafta içi evde olmayacağım için adres değiştim 3. kez gelip yeni girdiğim adrese getirdiler.
Kapıdan döndükleri her sefer için kurye kendisini ve kapının fotoğrafını çekip siteye yüklüyor.
Mükemmel olay bende 1.de şehir değiştim 2.de dersteydim hiç sıkıntı yaşamadım 3.Gün sorunsuz teslim aldım.

Bende öyle düşündüğüm için 1.5 yıldır şikayet etmiyorum ama 3.5 yılım daha var denemem gerek.

Yoksak sonraki gün tekrar teslimatı denemeleri gerek. Kolay gelsin ve Hepsijet ile bu şekilde anlaşabiliyorum. Siparişi ederken kargo şirketini seçebilsek güzel olurdu.
Evdeydim yalan atıyorlar. Teslim edeceğiz deyip sürekli evde yoktunuz dediler. Sonra da müşteri kargoyu reddetti deyip iade ettiler.

Amazon kendi şirketi olarak yönetince öyle oluyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı