Mobil Operatör Önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Çok şükür Vodafone'dan kurtuluyorum. 1 yıllık işkence bu ay bitiyor. Normalde 21 Ocak'ta bitecek ama beklemek istemiyorum. Turkcell'e geri döneceğim. Uygun olarak düşündüğüm şu paketten -varsa- daha iyi F/P faturalı tarife önerilerinizi bekliyorum. Gözümden kaçmış olabilir. Teşekkür ederim. 50 TL civarı bütçem var.

GNÇ Fırsat Süper bunu düşünebilirsiniz.

Ben GNC Fırsat Pro olanını kullanıyorum. Yakın zamanda Türk Telekom illetinden kurtulup geçtim. Türkcell'den şaşmayın. Normalde 9,99 verip kullandığım TV+ da dahil içine. 250 de SMS hakı var ki fazla bile geliyor. Sadece 25 yaş altı birinin TC'si lazım GNC paketlerine geçmek için, ben kardeşimin TC'sini kullandım.

F/P olarak Türk Telekom önerebilirim fakat şebeke sorunları oluşabiliyor. En iyisi Turkcell çünkü şebeke sorunların en az olduğu operatör. Tarife olarak genç Turkcell bakabilirsin.

GNÇ Fırsat Süper bunu düşünebilirsiniz.

Ben GNC Fırsat Pro olanını kullanıyorum. Normalde 9,99 verip kullandığım TV+ da dahil içine. 250 de SMS hakı var ki fazla bile geliyor. Sadece 25 yaş altı birinin TC'si lazım GNC paketlerine geçmek için, ben kardeşimin TC'sini kullandım.
F/P olarak Türk Telekom önerebilirim fakat şebeke sorunları oluşabiliyor. En iyisi Turkcell çünkü şebeke sorunların en az olduğu operatör. Tarife olarak genç Turkcell bakabilirsin.

Bu tarz alengirli işleri sevmiyorum. 28 yaşındayım ve GNC için geç. Eğer kendileri bunu teklif ederse değerlendirebilirim. GNC olmayan, 50 lira bandında alınabilecek kampanya öneriniz var mıdır?

Bu tarz alengirli işleri sevmiyorum. 28 yaşındayım ve GNC için geç. Eğer kendileri bunu teklif ederse değerlendirebilirim. GNC olmayan, 50 lira bandında alınabilecek kampanya öneriniz var mıdır?
Bir Turkcell iletişim merkezine gidip GNC paketine geçmek istediğinizi ama 28 yaşında olduğunuzu ve 25 yaş altı birinin TC'si elinizde olmadığını söyleyin, yardımcı olabilirler. GNC dışındaki paketlerde bunlar kadar iyi kampanya göremiyorum, görsem ben geçerdim zaten 1 ay öncesinde.

Bir Turkcell iletişim merkezine gidip GNC paketine geçmek istediğinizi ama 28 yaşında olduğunuzu ve 25 yaş altı birinin TC'si elinizde olmadığını söyleyin, yardımcı olabilirler. GNC dışındaki paketlerde bunlar kadar iyi kampanya göremiyorum, görsem ben geçerdim zaten 1 ay öncesinde.
Şu atmış olduğum tarife nasıl peki?

Türk Telekom altyapısı ile Teknosa'nın hattına zamanında hattımı taşımıştım ve 200 TL kupon vermişlerdi 60 TL'lik paketine.

Şuanda da benzer uygulamaları var, iyi oluyor bir mouse veya birşey alabilmek.

Ama konumunuz çekim sorunları olan bir yer ise göz önünde bulundurun keza Turkcell'in çekim nokta sayısı ile kıyaslanamaz.

Türk Telekom altyapısı ile Teknosa'nın hattına zamanında hattımı taşımıştım ve 200 TL kupon vermişlerdi 60 TL'lik paketine.

Şuanda da benzer uygulamaları var, iyi oluyor bir mouse veya birşey alabilmek.

Ama konumunuz çekim sorunları olan bir yer ise göz önünde bulundurun keza Turkcell'in çekim nokta sayısı ile kıyaslanamaz.
İstanbul Ümraniye'deyim. Burada Vodafone ile o kadar sorun yaşadım ki, müşteri hizmetlerini arıyorum. Bana çözüm sunacağına "2020 Ocak'ta taahhütünüz bitiyor." dedi. Taahhütüm biterken aramadılar bile 😅 Türk Telekom hiç düşünmek istemiyorum aslında.

İstanbul Ümraniye'deyim. Burada Vodafone ile o kadar sorun yaşadım ki, müşteri hizmetlerini arıyorum. Bana çözüm sunacağına "2020 Ocak'ta taahhütünüz bitiyor." dedi. Taahhütüm biterken aramadılar bile 😅 Türk Telekom hiç düşünmek istemiyorum aslında.
Ben aslında günlük hayatımda ana yerlerde çekim sorunu yaşamasın yeter mantığı ile aldım, ev konumumda zaten hiç bir firma sağlıklı değil. Bu yönde düşünüp geçiş yaptım hem aylık ödemem az diğer paketime nazaran hem de 200 TL indirim kuponu alıp o zamanlarda OnePlus 5T 2600 TL gibi bir fiyata almıştım 8GB RAM modelini, benim açımdan iyi olmuştu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı