Mobil operatör tavsiyesi

Arkadaşlar F/P veya hizmet açısından en iyi operatör ve paket tavsiyesi nedir? Merak ediyorum.

Hocam Turkcell diyeceğim ama pahalı diyecekler olacak şahsen interneti çok kullanan biri iseniz Turkcell öneririm çünkü diğer öperatörlere kıyasla daha hızlı.

Geçen Vodafone ile kıyasladım Vodafone internet hızı 20Mbps de gezerken benim Turkcell operatörüm 40,50 Mbps verdi.

Hocam Turkcell diyeceğim ama pahalı diyecekler olacak şahsen interneti çok kullanan biri iseniz Turkcell öneririm çünkü diğer öperatörlere kıyasla daha hızlı.

Geçen Vodafone ile kıyasladım Vodafone internet hızı 20Mbps de gezerken benim Turkcell operatörüm 40,50 Mbps verdi.
Teşekkür ederim aklımda

Hocam Turkcell çöp alışveriş merkezinde annem TT kullanıyor 40 çekiyor benimki 2 çekiyor.

Hocam Turkcell bi tık pahalı ancak yeni geçerken fiyatları iyi olabiliyor. O şekilde hala operatördeyim öneririm. Çekim seviyesi iyi olduğu için seçmiştim pişmanlık yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı