Çözüldü Mobil oyunlarda reklam cıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

aesth

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, telefonumda bütün oyunlarda tek bir reklam bile cıkmıyor. Reklam izleme karsılıgında altın almak istiyorum ama reklam yuklenmiyor. Nedenini biliyor musunuz?

Çözüm
Telefon marka modelin nedir benim Xiaomi Redmi Note 10 Pro da ayarlar kısmında özel DNS kısmına reklam önleme amaçlı AdGuard DNS ekliyorum reklamlar çıkmıyor belki öyle bir şey yapmış olabilirsin bir bakmanı tavsiye ederim.
Reklam engelleyici barındıran VPN kullanıyorsan ondan da olabilir.

Eğer uygulama sürümü eskiyse ve bu eski sürümdeki reklam bağlantıları artık kullanılmıyorsa bundan dolayı reklam çıkmıyor olabilir. Güncelse şimdiki reklam bağlantılarında da bir sorun olma ihtimali var.

Telefon marka modelin nedir benim Xiaomi Redmi Note 10 Pro da ayarlar kısmında özel DNS kısmına reklam önleme amaçlı AdGuard DNS ekliyorum reklamlar çıkmıyor belki öyle bir şey yapmış olabilirsin bir bakmanı tavsiye ederim.

Çözüm

Evet o yuzdenmis DNS ayarlarını degistirip telefonu yeniden baslattıgımda reklamlar cıkmaya basladı, teşekkür ederim konuya katılan herkese

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ya evet ya evet, bir ara yapmıştım unutmuşum kalmış öyle, yapmadığım şey kalmadı, uygulamayı yeniden silip yüklemek, telefonun reklam kimliğini sıfırlamak vs. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı