Mobil programlamaya hangi dil ile başlanmalı?

Ben de Flutter öğreniyorum. Açıkcası Java ve Swift öğrenmeye üşendiğim için başlamıştım şuan çok keyifli oluyor😄. Hatta Web ve masaüstü uygulamaları dahi yapabiliyorsunuz.
Örnek atar mısınız yaptığınız projelerden özel değiller ise.
Dart dilini öğrenin.
Flutter öğretenler Dart'ada geçiyor galiba.
Ben de qt5 öğrendiğimde ilk olarak dns değiştirme programı yapmıştım öyle bir heyecan vermişti ki pencereler falan.
Programlama network bilgisi istiyor mu ?

Örnek atar mısınız yaptığınız projelerden özel değiller ise.

Flutter öğretenler Dart'ada geçiyor galiba.

Programlama network bilgisi istiyor mu ?
Tabi canım en azından bir TCP UDP ağ kurma ve soket kurma bilgisi ve hangi kitaplıkların kullanılması gerektiği gibibtemel bilgileri bilmek gerekiyor zaten bilmediğiniz şeyi nasıl programlayabilirsiniz ki, yani sistemi de bilmek gerekiyor. Hocam birazdan arşivimden bahsettiğim kaynak kodları paylaşıcam.

Hocam zaten Flutter bir Dart framework'ü. Flutter yazmanız için Dart bilmeniz gerek.

Henüz tamamladığım bir projem yok ben de 2-3 aydır öğreniyorum Flutter'ı. Son zamanlarda ara verdim. Şuan HTML ve CSS odaklı gidiyorum.
Bence sabit bir şey öğrenin hah bunu biliyorum dediğiniz zaman diger dile geçiş yaoın.

Bence sabit bir şey öğrenin hah bunu biliyorum dediğiniz zaman diger dile geçiş yapın.

Flutter’da uygulamamı yaparken emülatör sorunu yaşadım. Sonrasında HTML ve CSS öğrenmeye başladım. Emülatör sorununu çözdüm ama HTML ve CSS çok zevkli geldiği için Flutter’a ara verdim.

Geri
Yukarı