Mobil Steam'den satın alım için hangi ayarlar yapılmalı?

Arkadaşlar az önce de Steam üzerinden konuştum. Yaklaşık 20 tane oyun alacağım Steam'den ama telefondan alacağım, Steam Guard aktif ettim herhalde gerekli miydi, bilmiyorum yüklü miktarda oyun alacağım. Telefon Steam'de yapmam gereken bir ayar var mi? Beni biraz rahatlatirsaniz neler yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla yapmanız gereken ekstra bir ayar yok. Ben de oyunlarımı Steam mobilden alıyorum. Alacağım oyunları sepete ekliyorum, kart bilgilerimi giriyorum, ve satın alıyorum.

İl ilçe yazsan yeterli. Benim kredi kartım yıllardır Steam hesabımda kayıtlı. :) Saçma sapan kişilerden gelen linklere ve maillere (oltalama) tıklamazsan ve saçma sapan sitelerde Steam ile giriş yapmazsan Steam hesabın çalınmaz.
Teşekkür ederim hiç bir yere giriş yapmam.

İl ilçe yazsan yeterli. Benim kredi kartım yıllardır Steam hesabımda kayıtlı. :) Saçma sapan kişilerden gelen linklere ve maillere (oltalama) tıklamazsan ve saçma sapan sitelerde Steam ile giriş yapmazsan Steam hesabın çalınmaz.
Ad soyad fatura adresi salladım bir adımı soyadımı girdim fatura adresini random attım ikisini birde şehir belcikadaki bir yer yazdım sorun olur mu bunlar acaba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı