Mobil tarayıcı önerisi

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Chrome ve Brave kullanıyordum telefonumda. Brave reklam engelleme özelliği için. Chrome'u da masaüstüyle senkronize çalışması için. Fakat son zamanlarda masaüstünde Edge kullanmaya başladım. Bölünmüş ekran ve oyun oynarken arkada bir şeyler açınca Chrome gibi takılma yapmaması benim için artıları oldu. Sonra öğredim ki Edge mobilde reklam engelleyici ve uzantı desteği varmış. Hemen telefonuma kurdum. Reklam engelleyicisi iyi çalışıyor şimdilik ve masaüstü ile senkronize. Eğer seversem Brave'i silip mobilde Edge'den devam edeceğim. Siz telefonunuzda hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben devamlılık için Chrome'dan vaz geçemiyorum. Tüm tarayıcılar için reklam engelleme var mı yok mu benim için önemli değil AdGuard kullanıyorum. Telefonda hiçbir şey reklam açamıyor. Bunun dışında Samsung browser da kullanıyorum. Çok uzun yazıları AI ile özet çıkartıyor.

Ben devamlılık için Chrome'dan vaz geçemiyorum. Tüm tarayıcılar için reklam engelleme var mı yok mu benim için önemli değil AdGuard kullanıyorum. Telefonda hiçbir şey reklam açamıyor. Bunun dışında Samsung browser da kullanıyorum. Çok uzun yazıları AI ile özet çıkartıyor.

AdGuard'ı bende yüklemiştim. Arka planda sürekli çalıştığı için pil tüketimi konusunda beni endişeye düşürdüğünden sildim. Bende çoğu sefer Chrome'a geri dönüyorum. Masaüstünde uzantı kursam bile mobilde reklamlara boğuyor beni.

Bende S23u var. Akşam şarja takmadan önce %20-30 şarjı kalıyor. Genelde Hafta sonu kullanmadığım için hiç şarj etmem. AdGuard'ın çok da etkisini görmedim. Bilakis onsuzluk çok kötü :D

Opera deneyebilirsin.

Bilgisayarımda kurulu olan tarayıcılardan biri. Yanbarı çok kullanışlı (Fena RAM kullanıyor). Kendi reklam engelleyicisi inanılmaz hantal. Mobilde önceden kullanıyordum. Ne zaman arka plana atsam tekrar açtığımda kaldığım yerden devam edemiyordum. Bu yüzden kaldırmıştım.

Uzun süredir Brave kullanıyorum Chrome'a dönmem büyük ihtimalle.

Mobil ve masaüstü arasında düzgün bir senkronizasyon seçeneği yok. Eksiği bu.

Bilgisayarımda kurulu olan tarayıcılardan biri. Yanbarı çok kullanışlı (fena RAM kullanıyor). Kendi reklam engelleyicisi inanılmaz hantal. Mobilde önceden kullanıyordum. Ne zaman arka plana atsam tekrar açtığımda kaldığım yerden devam edemiyordum. Bu yüzden kaldırmıştım.

Mobil ve masaüstü arasında düzgün bir senkronizasyon seçeneği yok. Eksiği bu.

Pek kullandığım bir özellik değil ondan dolayı pek de umursamadım fakat kullanana büyük eksik. Açık kaynak kodlu olduğu ve gizliliğe önem verdiği için kullanıyorum.

Telefonunuzda kaynak tüketmeyen ve reklam engelleyicisi bulunan bir tarayıcı arıyorsanız Via'ya bakın. Enfes bir şey. 2 MB boyutu var ve kendi reklam engelleyicisi ile geliyor. İstediğiniz gibi filtreler de ekleyip güncelleyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı